Nareszcie! Przełomowa decyzja Wojciechowskiej, fani nie mogą uwierzyć

Nareszcie! Przełomowa decyzja Wojciechowskiej, fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. Instagram.com

Martyna Wojciechowska jest najbardziej lubianą polską podróżniczką. Często jest porównywana z Wojciechem Cejrowskim. Jednak znana z produkcji Kobieta na krańcu świata gwiazda TVN nie angażuje się tak w sprawy polityczne, jak twarz cyklu "Boso przez świat. Dzięki temu nie dorobiła się tak wielu przeciwników.

Martyna Wojciechowska to kobieta instytucja. Dzięki podróżom wiedzie niezwykle ciekawe życie. Co ważne, za pośrednictwem swoich programów umie je w niezwykle interesujący sposób przedstawić. Dlatego podróżniczka cieszy się tak ogromną popularnością i sympatią wśród Polaków. Typowy Polak musi codziennie pracować po 8 godzin za przeciętne pieniądze. W związku z tym nie ma szans na kolorowe życie i zwiedzanie świata. Z braku czasu i pieniędzy.

Martyna Wojciechowska zachwyciła fanów

Martyna Wojciechowska sprawia, że Polacy mogą "pożyć" przez chwilę życiem zastępczym. Rozsiąść się wygodnie przed telewizorem czy komputerem i "odpalić" ulubiony program podróżniczy. I wędrować razem z "Kobietą na krańcu świata" po egzotycznych rejonach naszego globu. Twórczość gwiazdy TVN jest niezwykle ceniona. Dzięki niej poznajemy różne kultury, zwyczaje, sposoby życia ludzi z niemal każdego zakątku świata. Ich nawyki żywieniowe i codzienne problemy. Razem z Wojciechowską odrywamy się od szarej polskiej rzeczywistości przepełnionej biurokracją i rzucamy się w wir podróży. Martyna Wojciechowska podjęła przełomową decyzję. Postanowiła wynagrodzić swoim fanom, że od tylu lat są razem z nią. W związku z jubileuszem cyklu Kobieta na krańcu świata podróżniczka nagrała zupełnie nowy program. "10/10" to nowa produkcja z podróżniczką w roli głównej. Premiera już jutro to jak w sobotę 13 października. Wojciechowska ma zaprezentować tam nieemitowane dotąd materiały ze swoich podróży. Fani są zachwyceni, od dawna chcieli poznać kulisy pracy Martyny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ponadto Martyna Wojciechowska ma opowiedzieć o przygodach, które przytrafiły jej się na planie. Poznamy też ukrywany dotąd tajniki "Kobiety na krańcu świata". Już jutro za pośrednictwem "Travel channel" zagłębimy się w świat Martyny. Który jest również naszym światem. Poza kulisami podróży gwiazdy dowiemy się także, co ludzie na świecie robią, aby poprawić swoją urodę. Jakie są w ogóle kanony piękna i jak w różnych zakątkach świata wyglądają modele tradycyjnych rodzin. Fani z utęsknieniem czekają na sobotę. Weekend z podróżniczką zapowiada się niezwykle intrygująco.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Boczek z Kiepskich nie wytrzymał. Powiedział o Polakach całą prawdę
  2. Anna Lewandowska wspiera męża. Internauci zgotowali mu piekło
  3. Produkt z Biedronki zmorą rodziców! „To nieodpowiednie dla dzieci”
Źródło: telemagazyn.pl Następny artykuł