Internauci są rozłożeni na łopatki. Wszystko przez zdjęcia córki Wojciechowskiej, nieprawdopodobne, co wyprawia 12-latka

Internauci są rozłożeni na łopatki. Wszystko przez zdjęcia córki Wojciechowskiej, nieprawdopodobne, co wyprawia 12-latka Źródło: instagram.com martyna.world

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki, w dosyć niecodziennej sytuacji. Internautom opadły szczęki na myśl o tym, co wyprawia 12-letnia dziewczyna.

Martyna Wojciechowska skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, co pozwala jej zwiększyć grono odbiorców. Dziennikarka ochoczo pokazuje w nich wzmianki zza kulis powstawania programu, dzieli się swoimi przemyśleniami, a niekiedy nawet zamieszcza zdjęcia ukochanej Marysi, najczęściej chwaląc się przy tym jej osiągnięciami. Jedna z ostatnich publikacji Martyny mocno zdziwiła wszystkich obserwatorów, a niektórzy wręcz nie mogą uwierzyć własnym oczom widząc, co wyprawia 12-latka. 

Internauci rozłożeni na łopatki. Martyna Wojciechowska pokazała zaskakujące zdjęcie córki 

Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" wielokrotnie podkreślała rozpierającą ją dumę, gdy widzi, że jej zaledwie 12-letnia córka coraz bardziej interesuje się podróżami. Dzielenie pasji z dzieckiem jest dla Wojciechowskiej niezwykle ważne, bowiem im Marysia jest starsza, tym więcej świata może jej pokazać mama. Zamiłowanie do podróży to jednak nie jedyne powody wywołujące na twarzy Martyny uśmiech.

Dziennikarka ochoczo pokazuje na swoim Instagramie, jak 12-latka angażuje się w akcje społeczne, czy odnosi sukcesy w nauce, a w ostatnim czasie postanowiła podzielić się również największą pasją córki, czyli gimnastyką. Wojciechowska zamieściła bowiem zdjęcie nastolatki, wykonującej szpagat na linach przymocowanych do sufitu w domu. Zdradziła przy tym, że Marysia planuje nauczyć mamę kilku figur. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- No to już wiadomo po co była wiercona ta dziura w suficie! Tak to jest mieć sportowca w domu… Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć jak ona to robi?! Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy. Nie wiem jak to się skończy - napisała. 

Internautom, na widok 12-latki, aż szczęki opadły z wrażenia. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to, co wyprawia 12-latka jest po prostu niesamowite, a niektórzy pokusili się nawet o wyznanie, że z niecierpliwieniem czekają, aż Martyna Wojciechowska zaprezentuje własne figury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

- Niesamowita Marysia! Brawo! - czytamy. 

- Piękna i zdolna! Miło patrzeć! - zachwala internautka. 

- Trzymam kciuki za efekty nauki - dodała kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News