Martyna Wojciechowska otarła się o śmierć, jej kolega z TVN zginął. Pierwszy raz opowiedziała o tragedii sprzed lat

Martyna Wojciechowska otarła się o śmierć, jej kolega z TVN zginął. Pierwszy raz opowiedziała o tragedii sprzed lat Źródło: youtube.com/DDTVN

Martyna Wojciechowska opowiedziała o wypadku sprzed lat. W 2004 roku otrzymała szansę od losu i przeżyła, jednak mniej szczęścia miał jej telewizyjny kolega. Opowiedziała o tragedii i wyjawiła tajemnicę, którą trzymała w sobie przez kilkanaście lat.

Martyna Wojciechowska ze łzami w oczach wspomina tamtą wyprawę. Musiała pożegnać swojego dobrego kolegę, a po tragedii było jeszcze gorzej. Musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami i podjęła prawdziwie męską decyzję.

Martyna Wojciechowska długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią kolegi

Polska podróżniczka w 2004 roku przeżyła wypadek samochodowy. Wraz ze swoją ekipą z programu "Misja Martyna" wybrali się do Islandii, aby nagrać materiały do kolejnego odcinka. Samochód, którym poruszała się cała ekipa wpadł w poślizg i rozbił się o betonowy słup. Było to na tyle niefortunne uderzenie, że życie stracił wtedy operator TVN, Rafał Łukasiewicz. Martyna Wojciechowska skończyła ze złamanym kręgosłupem.

Podróżniczka długo nie była w stanie się pogodzić z tragicznymi wydarzeniami, tym bardziej, że jej kolega osierocił 3-letnie bliźniaki. W swojej książce "Przesunąć horyzont" zawarła bardzo smutne zdanie: "chciałabym się po prostu pewnego dnia nie obudzić". Kiedy znajdowała się w zabudowanym gorsecie ortopedycznym postawiła sobie też za cel wejście na Mount Everest - chciała mieć ambitny cel, który spełni po wyzdrowieniu. Weszła na szczyt 18 maja, 2 lata później.

Podróżniczka wzięła na siebie ciężar opieki nad osieroconymi dziećmi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

-Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU. OTO JULKA i KUBA. Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie pod zdjęciami z bliźniakami.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i zrobiła coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Wspaniała kobieta z Ciebie, oby spotykały Cię już tylko te dobre rzeczy - życzyła fanka.

- Łał, jesteś "wielką" kobietą, serce wielkie. Pan Rafał pewnie pęka z dumy tam u góry, takich ludzi o dobrej duszy więcej poproszę - zachwycała się kolejna osoba.

Fot. instagram.com/martyna.world/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News