Zostawiła go przed ołtarzem. Poruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej

Zostawiła go przed ołtarzem. Poruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej Źródło: Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska zabiera głos w sprawie domniemanego ślubu. Sama siebie porównuje do "uciekającej panny młodej" i zdradza szczegóły swojego życia miłosnego.

Martyna Wojciechowska wywołała lawinę komentarzy, gdy na swoim profilu na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie w sukni ślubnej. Towarzyszył mu enigmatyczny podpis: "Nadchodzi nowe". Fani zaczęli dopatrywać się aluzji do możliwego ślubu z obecnym partnerem, Przemysławem Kossowskim. Para spotyka się już od roku, ale Martyna Wojciechowska nie ma dla fanów dobrych wieści.

Martyna Wojciechowska jest "uciekającą panną młodą"?

Martyna Wojciechowska pojawiła się ostatnio z Przemysławem Kossowskim na charytatywnym balu Fundacji TVN. Para wyglądała na bardzo zakochaną, co oczywiście rozbudziło nadzieje wielbicieli. Podróżniczka uchyliła rąbka tajemnicy w Dzień Dobry TVN, ale to, co powiedziała, raczej nie ucieszy fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozmowa dotyczyła nowego sezonu programu "Kobiety na krańcu świata", popularnego show Martyny Wojciechowskiej. W pierwszym odcinku widzowie będą mieli okazję poznać Jang Jumi, Koreankę znaną z tego, że jako pierwsza wzięła ślub z samą sobą. Jest pierwszą i najsłynniejszą przedstawicielką "sologamii", która ma być reakcją koreańskiego społeczeństwa na niezadowalające małżeństwa.

- Do tej pory byłam zaręczona 5 razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą. Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach, nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję - poinformowała dodatkowo Martyna Wojciechowska.

W ten sposób wytłumaczyła fanom tajemnicze zdjęcie w sukni ślubnej.

Gwiazda przyznaje jednak, że jej celem w nowym sezonie "Kobiety na krańcu świata" jest przede wszystkim zaskoczenie widzów, a na kolejne pytania Piotra Kraśki i Kingi Rusin odpowiada nader wymijająco. Niektórzy wnioskują więc, że gwiazda ma w tej kwestii coś do ukrycia. Taki wniosek wyciągnęli nie tylko fani.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- A więc jednak! - zareagowała na enigmatyczne odpowiedzi Martyny Wojciechowskiej Kinga Rusin.

Pozwala to więc fanom mieć nadzieję, że pogłoski o ślubie prędzej czy później się jednak zrealizują. Być może w końcu chodzi jednak o Przemysława Kossowskiego. Zastanawiające, czy tendencje Martyny Wojciechowskiej do odwoływania ślubów przejawią się i tym razem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News