Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Martyna Wojciechowska jest uwielbianą podróżniczką, która przybliża nam odległe rejony świata. Ostatnie pogłoski mogą sugerować dużą zmianę w jej życiu prywatnym.

Martyna Wojciechowska od lat przybliża swoim fanom kultury z najbardziej odległych zakątków naszej planety. Wiele osób bardzo interesuje się jej życiem prywatnym. W związku z tym każda informacja na temat jej związków odbija się szerokim echem. 

Miłość w życiu Martyny Wojciechowskiej

Ta relacja jest głośno komentowana już od dłuższego czasu. Fani podróżniczki zadają wiele pytań. Nie ma jednak w tym nic dziwnego, ponieważ Martyna Wojciechowska od dłuższego czasu w mediach społecznościowych umieszcza wpisy, które mogą coś sugerować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich drogi musiały się ze sobą skrzyżować. Wspólne zamiłowanie do przygód i miłość do podróży z pewnością nie były tu bez znaczenia. I chociaż ich związek nie jest tajemnicą, to bieżące informacje na temat ich relacji nalezą do rzadkości. Wielu fanów pary czekała na ich ślub.

Para podróżników 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą od dłuższego czasu. Połączyły ich wspólne pasje. Ostatnio wpis zamieszczony na Instagramie podróżniczki rzucił nieco więcej światła na ich związek. Słowa te mogą sugerować, że para wzięła ślub.

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Przemysław Kossakowski aktualnie promuje swój nowy program. Do akcji promocyjnej przyłączyła się również Martyna Wojciechowska. W opisie zdjęcia podróżniczka określiła swojego partnera mianem rodziny. Wywołało to prawdziwa burzę wśród internautów. - Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! Chodzi o program, w którym Kossakowski zabiera na przygodę grupę osób z Zespołem Downa: - Grupa sześciu osób z Zespołem Downa wyruszyła w podróż życia, Koska jest ich przewodnikiem i... kierowcą. Piękna lekcja otwartości, tolerancji i szczerości, której tak bardzo w naszych mediach brakuje - napisała na swoim Instagramie podróżniczka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! @przekossakowski🙏🏻❤ DOWN THE ROAD. ZESPÓŁ W TRASIE to wyjątkowy program. Grupa sześciu osób z Zespołem Downa wyruszyła w podróż życia, Koska jest ich przewodnikiem i... kierowcą😜 Piękna lekcja otwartości, tolerancji i szczerości, której tak bardzo w naszych mediach brakuje. Ja już widziałam i szczerze polecam! Premiera 23.02 zaraz po godz. 22:00 na antenie TTV. M. PS. Zajrzyjcie do Przemka na instastory i zobaczcie jak dzisiaj cała grupa kręciła spot promocyjny😜 Można to oglądać bez końca❤ #downtheroad #zespolwtrasie #brawo #przemekkossakowski

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News