Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie mieszkania. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jedną rzecz, niewiarygodne

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie mieszkania. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jedną rzecz, niewiarygodne Źródło: Instagram/martyna.world

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Intagramie zdjęcie swojego nowego mieszkania. Tak spędza czas na kwarantannie.

Martyna Wojciechowska pokazała, jak wygląda jej nowe mieszkanie. Podróżniczka bardzo ciekawie spędza czas podczas kwarantanny. Ze swoim partnerem postanowiła zabrać się za prace remontowe. Martyna jak i jej partner  pracują w pocie czoła by mieszkanie wyglądało tak jak sobie wymarzyli.

Na zdjęciu widać stojącego na drabinie Przemysława, który wierci otwór w suficie oraz Martynę, która odkurza fragmenty tynku. Lokum podróżniczki wydaje się bardzo duże. Salon z ma drewnianą podłogę i białe ściany. Zarazem jest bardzo przestronny. Jest również oddzielna kuchnia. Jej zabudowę tworzą szafki wykonane z ciemniejszego oraz jaśniejszego drewna.

Martyna Wojciechowska zakrywa lodówkę pamiątkami z podróży

Najbardziej zwraca uwagę duża dwudrzwiowa lodówka. Mimo tego, że jest srebrna, to praktycznie nie widać jej koloru, ponieważ jest cała pokryta magnesami. Na pewno są to pamiątki Martyny ze wszystkich podróży, które możemy oglądać w jej programie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani Martyny od razu zauważyli ozdoby przyczepione do lodówki. "Martynko, twoja lodówka, a raczej magnesy, już się nie mieszczą", "ile magnesów!", "lodówka na magnesy, a nie magnesy na lodówkę", "ale piękna lodówka. Tyle magnesów. Uwielbiam. Moja wygląda podobnie". 

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych 

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Jak wiemy Martyna Wojciechowska jest bardzo znaną podróżniczką. Wiele osób zna ją z programu "Kobieta na krańcu świata". Tam odwiedza przeróżne kraje, pokazując życie tamtejszych kobiet. Niekiedy program wzrusza i zarazem zachwyca. Goście to przeważnie bardzo ciekawi ludzie, którzy opowiadają swoją historię życia. Za pewne w tych trudnych chwilach Martynie bardzo tęskno za podróżami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Z ostatniej chwili: Kilkunastu rannych polskich żołnierzy. Konieczna była interwencja śmigłowca
  4. Stan klęski żywiołowej w Polsce? Gowin zdradza, dlaczego jest to niemożliwe, porażająca prawda wyszła na jaw
  5. Ujawnili jedno z największych ognisk epidemii w Polsce. Lekarz przez tydzień mógł zarazić setki osób
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: wirtualnapolska.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News