Martyna Wojciechowska opowiedziała o operacji
Instagram martyna.world
Irmina Jach - 4 Listopada 2020

Dramatyczna operacja ratująca życie. Martyna Wojciechowska przerwała milczenie

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące dramatycznej operacji, która uratowała jej życie. Do tej pory znana podróżniczka konsekwentnie unikała tego tematu. Wielbiciele są głęboko wzruszeni jej niespodziewanym krokiem. Trudno uwierzyć, przez co przeszła uwielbiana dziennikarka.

Martyna Wojciechowska, w szczerej rozmowie z magazynem "Viva", opowiedziała o przykrych wydarzeniach z przeszłości, które na zawsze odmieniły całe jej życie. Znana podróżniczka przeżyła naprawdę dramatyczne chwile, konieczne było przeprowadzenie skomplikowanej operacji.

Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyNajbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska przeszła dramatyczną operację

Martyna Wojciechowska to bodaj najodważniejsza polska dziennikarka. Podróżniczka od lat przemierza najodleglejsze zakątki naszej planety, by uświadamiać Polakom, jak wygląda życie ludzi na całym świecie. Dziennikarka głęboko angażuje się przy tym w działalność społeczną i charytatywną. Zdecydowała się nawet na adopcję Kabuli Nkalango Masaji, Tanzanki dotkniętej albinizmem.

Martyna Wojciechowska chętnie opowiada o losach bohaterów swoich reportaży, nierzadko szukając dla nich pomocy i wsparcia. Rzadko wspomina o własnych problemach i unika żalenia się na niedogodności, które spotykają ją na życiowej ścieżce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Dziennikarka przeżyła wiele smutnych chwil. Mąż i ojciec córki podróżniczki, płetwonurek Jerzy Błaszczyk, przed czterema laty zmarł z powodu śmiertelnej choroby nowotworowej. Życie nie oszczędzało również jej samej. Podczas kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata" wielokrotnie była narażona na uszczerbki na zdrowiu.

Martyna Wojciechowska była ofiarą wielu wypadków i zdarzeń losowych. Ostatnio w Bejrucie została potrącona przez samochód. To jednak nie pierwsze dramatyczne doświadczenie, jakie przeżyła. Przez lata na ciele dziennikarki pojawiały się kolejne blizny i siniaki, które będą towarzyszyły jej już zawsze.

- Nie eksponuję nóg, bo po wypadkach mam na nich wiele blizn, ubytki fragmentów mięśni. Mam popękane naczynia krwionośne po ciąży, ale też od zmiany ciśnień i poddawania ciała gigantycznym przeciążeniom - wyznała Martyna Wojciechowska.

Niewiele osób wie, że znana dziennikarka przeszła także dramatyczną operację, która była ostatnią nadzieją na ratunek. Lekarze robili wówczas wszystko, by uratować jej życie.

- Na brzuchu też mam dużą bliznę, a w zasadzie kilka. Mam za sobą dramatyczną operację ratującą życie i została mi szrama w poprzek brzucha, potem doszła jeszcze kolejna po cesarskim cięciu - dodała podróżniczka.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Rząd bez żadnej zapowiedzi, po cichu przedłużył uciążliwy zakaz. Niestety, końca nie widać

Martyna Wojciechowska przeżyła również wypadek motocyklowy, którego skutkiem było niebezpieczne złamanie obojczyka. Tydzień po zabiegu medycznym pojawiła się na planie prowadzonego przez siebie programu, co skutkowało kolejnymi komplikacjami.

Gwiazda TVN przeżyła wiele trudnych chwil, a nawet spędziła kilka dób w pakistańskim areszcie. Trudne doświadczenia nie złamały jej jednak, a sprawiły, że stała się jeszcze silniejsza i bardziej zdeterminowana na osiągnięcie własnych celów. Trzeba przyznać, że jej poczynania i osobowość są godne podziwu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  3. Gessler podała najlepszy przepis na pierogi ruskie. Można je zjeść tylko w jednym miejscu w Polsce
  4. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  5. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  6. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  7. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje
  8. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News