Martyna Wojciechowska z okazji Dnia Dziecka publikuje przepiękny post

Martyna Wojciechowska z okazji Dnia Dziecka publikuje przepiękny post Źródło: Wikimedia Commons/Ptak Warsaw Expo/ CC 4.0

Martyna Wojciechowska z okazji Dnia Dziecka postanowiła opublikować poruszający post. Fani nie szczędzili komentarzy. Podróżniczka oraz dziennikarka podzieliła się także historią sprzed wielu laty. Nie każdy wie, że lubiana gwiazda nie przyszła na świat jako ta osoba, którą znamy dzisiaj.

Martyna Wojciechowska podobnie jak inne gwiazdy postanowiła opublikować swoje zdjęcie z dzieciństwa. Z okazji Dnia Dziecka znana podróżniczka zamieściła na swoim Instagramie czarno-białą fotografię z czasów swojego dzieciństwa. Podpis zdjęcia zastanowił wielu fanów.

Opis zdjęcia zamieszczonego przez publicystkę brzmi: "DZIEŃ DZIECKA i mała Martyna, wtedy jeszcze Marta". Gwiazda nie ukrywa faktu, że jej prawdziwe imię to Marta. Jak podaje Radio ZET, gwiazda w jednym z wywiadów mówiła: "W dokumentach figuruję jako Marta Eliza Wojciechowska, ale od dziecka wszyscy mówili na mnie Martyna. Do tego stopnia się to przyjęło, że nauczyciele wpisali imię Martyna na świadectwie maturalnym i… trzeba było je ponownie drukować."

Dziennikarka uważa, że imię Martyna bardziej oddaje jej osobowość.

- Myślę, że imię zawiera pewną energię, determinując to, kim jesteśmy w życiu. Po latach dowiedziałam się, że Marta pochodzi z języka aramejskiego i oznacza piastunkę ogniska domowego, a Martyna pochodzi z łaciny i odnosi się do boga wojny. To drugie imię chyba po prostu lepiej oddaje mój charakter - podsumowała znana z programów podróżniczych gwiazda telewizji TVN.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ


Zdjęcie na Instagramie Wojciechowskiej wywołało lawinę pozytywnych komentarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie
2. Katarzyna Cichopek pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Nie jest w nim sama

Wyświetl ten post na Instagramie.

DZIEŃ DZIECKA i mała Martyna, wtedy jeszcze Marta😜 Dziś poczuj się Dzieckiem i ZRÓB SOBIE PREZENT, KTÓRY POMAGA! Fundacja UNAWEZA właśnie startuje na Allegro z wyjątkową CHARYTATYWNĄ AUKCJĄ!!! Polecam trening... ze mną w tunelu aerodynamicznym FLYSPOT, lot śmigłowcem nad Warszawą z Marcinem Szamborskim - Mistrzem Świata, spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, sesję fotograficzną dla całej rodziny z Martą Wojtal, gotowanie z Agnieszką Mielczarek, weekend w moim ulubionym pensjonacie Podlesice 38 Aliny Markiewicz, pamiątkowe koszulki z wyprawy na Mount Everest, z Rajdu Dakar, książki z osobistymi dedykacjami, kosmetyki, biżuterię oraz… coś dla fanów Roberta Lewandowskiego – koszulkę i książkę z autografem Roberta i Ani Lewandowskich. Sprawdźcie koniecznie! CAŁY DOCHÓD Z LICYTACJI przeznaczony jest na BUDOWĘ DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MAM I ICH DZIECI. Mam nadzieję, że nasza licytacja Was zainteresuje i jak to mówi moja mama: otworzy serca i portfele🤪 M. Link do aukcji znajdziecie na instastory. A więcej zaraz powiem na antenie DZIEŃ DOBRY TVN! #prezentktorypomaga #unaweza #unawezafoundation

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska swoją publikacją włączyła się w szczytną akcję. Jak czytamy w poście, zdjęcie ma zachęcić do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej. Cały dochód zebrany podczas licytacji będzie przeznaczony na budowę domu dla nastoletnich i usamodzielniających się mam i ich dzieci.

  1. Polacy coraz częściej dochodzą swoich praw jako pacjenci. Niektóre historie sprawiają, że włos się jeży na głowie
  2. Nie żyje młody mistrz świata. Miał przed sobą całe życie, ale przegrał ze straszną chorobą
  3. Zapadła decyzja ws. pogrzebu Jerzego Pilcha. Wszystko stało się jasne
  4. Nawet do 6000 złotych dla emerytów "na głowę" od ZUS-u. Wystarczy spełnić kryterium
  5. Tragiczny wypadek. Reprezentantka Polski pilnie przewieziona do szpitala, trzymamy kciuki
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News