Ciąża, a potem ślub? Wojciechowska przerywa milczenie, fani nie mogli czekać dłużej

Ciąża, a potem ślub? Wojciechowska przerywa milczenie, fani nie mogli czekać dłużej Źródło: Facebook/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, dziennikarka i podróżniczka, niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. Teraz przerywa milczenie i wyjawia, jakie są jej plany dotyczące życia rodzinnego. To ważna informacja dla wszystkich fanów.

Martyna Wojciechowska, znana dziennikarka i podróżniczka, nie lubi za bardzo opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. Woli skupić się na sprawach, które są według niej ważniejsze, czyli chociażby na mówieniu o swojej działalności charytatywnej. Fani jednak wciąż chcą wiedzieć, jak potoczy się życie prywatne gwiazdy.

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie

Martyna Wojciechowska wydaje się być postacią, która woli uciekać od błysku fleszy. Jest typem społecznika, który zamiast skupiać się na sobie, woli zwrócić uwagę na jakąś ważną kwestię czy problem. 

Dzięki swojej działalności podróżniczej, wydanym książkom i programie w telewizji, stała się sławna. Zainteresowanie mediów jej życiem osobistym jest ogromne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio wokół dziennikarki powstało wiele spekulacji. Większość dotyczy jej relacji miłosnych i rzekomych macierzyńskich planów. Martyna Wojciechowska zdecydowała się wreszcie przerwać milczenie i odpowiedzieć na te wszystkie domysły.

Cała prawda o Martynie Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska w jednym z wywiadów wypowiedziała się szczerze na temat tego, co sądzi o plotkach na swój temat. Warto przypomnieć, że jej życie prywatne obfitowało w szokujące sytuacje. Dziennikarka była chociażby pięciokrotnie zaręczona, a dwukrotnie odwołała ślub w ostatniej chwili. 

Od 2018 roku spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Media sugerują, że Martyna Wojciechowska wzięła z nim ślub. Wszystko miało się odbyć w tajemnicy. Inne portale plotkarskie donoszą, że dziennikarka spodziewa się dziecka.

Sama podróżniczka reaguje na te doniesienia ironicznym uśmiechem. Kobieta uważa, że nie ma co się przejmować  tym, co wymyśla prasa. Uważa, że ma teraz dużo ważniejsze rzeczy na głowie. Żartobliwie wyznaje, że jedynym dzieckiem, które teraz rodzi, jest jej fundacja i na niej skupia całą swoją energię. Dużo czasu zajmuje jej również jedenasty sezon programu "Kobieta na krańcu świata", który będzie wyemitowany na antenie TVN

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o mężu Danuty Holeckiej! Nie zgadniecie, czym zajmuje się mąż królowej TVP! Oczy wam wyjdą z orbit
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg! 
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News