Martyna Wojciechowska poinformowała o ślubie. Już wszystko wiadomo

Martyna Wojciechowska poinformowała o ślubie. Już wszystko wiadomo Źródło: youtube.com/tvnpl

Martyna Wojciechowska w szczerej wypowiedzi opowiedziała o swoich planach ślubnych. Znana podróżniczka uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej ceremonii zawarcia małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim. Jej odpowiedź nie jest zbyt dużym zaskoczeniem.

Martyna Wojciechowska zdradziła swoje plany ślubne. W tym roku znana para podróżników obchodzić będzie drugą rocznicę swojego związku, który zelektryzował opinię publiczną. Wszyscy byli zaskoczeni ich relacją, ale sami zainteresowani nie przejmowali się zbytnio zdaniem innych na ten temat.

Martyna Wojciechowska założy suknię ślubną? 

Emocje nie opadają, a Przemysław Kossakowski zdecydowanie odżył dzięki związkowi z Martyną Wojciechowską. Podróżnik zawsze powtarza, że partnerka jest dla niego ogromnym wsparciem psychicznym i zdecydowanie zmienił się na lepsze przy boku tej niesamowitej kobiety. Chętnie opowiadają w wywiadach o wzajemnym wsparciu, jakie od siebie otrzymują. Nikogo nie dziwią więc pojawiające się coraz częściej pytania odnośnie ślubu skierowane do dwojga tych dojrzałych, zakochanych ludzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnio Martyna Wojciechowska odpowiedziała na dość intymne pytanie odnośnie ceremonii ślubnej. Zapytana przez reporterkę o to jak będzie wyglądał jej ślub, jeśli hipotetycznie oczywiście się on odbędzie. Martyna Wojciechowska bardzo szczerze i szybko odpowiedziała, że bardzo możliwym jest, że nie założy tradycyjnej, białej sukni, w której wszyscy wyobrażają sobie panny młode. Podróżniczka skłonna jest raczej pozostać wierna swojemu własnemu stylowi, z którego jest dobrze znana, i w którym zdecydowanie czuje się najlepiej. Na ten moment wiadomo, że jeszcze nie planuje ceremonii ślubnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Widzisz, gdzie skrył się kotek? Nie każdy potrafi go znaleźć w 10 sekund

2. Panna młoda zmarła pod kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, było za późno

Niestandardowa suknia ślubna jest wysoce prawdopodobna

Na co dzień gwiazda TVNu słynie z noszenia wygodnych spodni moro, a na oficjalnych galach nie pojawia się praktycznie w niczym innym niż czerń. Czy Martyna Wojciechowska podejmie ryzyko również podczas zawierania związku małżeńskiego? Odwagi na pewno nie można jej odmówić, więc bardzo możliwe, że i przy tej okazji nas zaskoczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Popularny lek wycofany po raz trzeci
  2. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  3. Roznegliżowane zdjęcia Roksany Węgiel w sieci. Ona ma dopiero 15 lat
  4. Nie żyje legendarny prowadzący słynny talk-show. Przegrał walkę z ciężką chorobą
  5. Po długiej chorobie zmarł słynny piłkarz. Polscy kibice doskonale go pamiętają
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Źródło:  Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News