Oto jak Martyna Wojciechowska uczciła rocznicę Powstania Warszawskiego. Oniemiejecie

Oto jak Martyna Wojciechowska uczciła rocznicę Powstania Warszawskiego. Oniemiejecie Źródło: screen youtube.com/BabskieShorty

Martyna Wojciechowska angażuje się w wiele akcji społecznych i bez wątpienia pamięta o najważniejszych wydarzeniach w naszej historii. Tym razem postanowiła upamiętnić Powstanie Warszawskie. Wiele osób jest zachwyconych jej zachowaniem.

Martyna Wojciechowska ze względu na swoją pracę jest często poza granicami naszego kraju, jednak mimo to nie zapomina o tym, co się w nim dzieje. Podróżniczka znana z programu "Kobieta na krańcu świata" podobnie jak inne gwiazdy naszego show-biznesu postanowiła uczcić dzisiejszą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Oczywiście Wojciechowska nie mogła poprzestać jedynie na przypomnieniu nam tej jakże istotnej daty.

1 sierpnia jest niezwykłym dniem. W końcu to właśnie w godzinę W cała Warszawa zastyga na chwilę w zadumie, aby uczcić pamięć osób, które ryzykując swoje życie walczyli o wolność dla wszystkich Polaków podczas niemieckiej okupacji.

Martyna Wojciechowska uczciła rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Przez 75 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego powstało wiele pytań dotyczących jego słuszności. Niektórzy uważają, że był to niepotrzebny zryw, który doprowadził jedynie do śmierci tysięcy osób. Jednak żadna z osób, która nie żyła w tamtych potwornych czasach, nie powinna decydować, czy Powstanie było potrzebne, czy też nie.

Tylko ci, którzy przeżyli to osobiście, wiedzą jak to jest każdego dnia bać się o swoje życie i w końcu podjąć walkę o swoją ojczyznę. Niezależnie od tego, jakie są nasze odczucia, to bez wątpienia każdej osobie walczącej o wolność dla Polski należy się szacunek i pamięć.

Dlatego też bardzo dobrze widzieć, że polskie gwiazdy również podchodzą do tego tematu poważnie i dodatkowo nie ograniczają się jedynie do samego wpisu w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie zachęcające wszystkich do wysłania pocztówki do powstańców, których niestety z roku na rok jest coraz mniej. To ważne, aby uczestnicy tamtych wydarzeń wiedzieli, że o nich pamiętamy.

Gwiazda TVN dała przez to przykład dla wszystkich Polaków, ponieważ nigdy nie możemy zapominać o naszych bohaterach, jak i o tym, co dla nas zrobili, a taki gest wymaga od nas jedynie chwili poświęconego czasu i to wszystko.

 - SIERPNIA 1944 rok. 17:00, GODZINA „W”. Tysiące ludzi w okupowanej Warszawie stanęło do WALKI O WOLNOŚĆ. Swoją i naszą.
Na przestrzeni lat rozgorzała dyskusja o słuszności tej walki, która pociągnęła za sobą wiele ofiar. Ja nie mam odwagi tego oceniać. Mam za to w sobie wielką wdzięczność i szacunek dla Tych, którzy dla innych poświęcili to, co najważniejsze. Dzisiaj Wszyscy możemy PODZIĘKOWAĆ. Naszym obowiązkiem jest PAMIĘTAĆ.
WYŚLIJ KARTKĘ DO POWSTAŃCÓW, pokaż, że nie zapomnimy. Drobny gest, krótka chwila, a ma wielką moc.
Jestem całym sercem z akcją BohaterON. Dołączycie do mnie? - pisze Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska fot. instagram.com/martyna.world

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Widzowie aż odłożą z wrażenia kanapki. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" jest lesbijką
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Prezenterka "Koła Fortuny" sfotografowana topless. Widok, którego długo nie zapomnicie
  6. Dramatyczny apel taty 23-latka. Błaga, by pozwolili umrzeć jego synowi
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł