Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie adoptowanej córki. Niewiarygodne, jak się zmieniła

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie adoptowanej córki. Niewiarygodne, jak się zmieniła Źródło: instagram.com martyna.world

Martyna Wojciechowska podzieliła się z obserwatorami nowym zdjęciem swojej adoptowanej córki. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo się zmieniła.

Martyna Wojciechowska od lat spełnia się na łamach własnego programu podróżniczego, dzięki któremu zyskała nie tylko piękne wspomnienia i wiedzę o najdalszych zakątkach świata. W jednym z sezonów podróżniczka poznała wyjątkową osobę, z którą nie była w stanie tak po prostu się rozstać. Kabula poruszyła ją swoją osobowością, ale przede wszystkim dramatyczną historią. Gwiazda TVN podjęła w końcu decyzję z zamiarem odmienienia losu dziewczyny, a także podarowania jej prawdziwe miłości - zdecydowała się na adopcję. 

Niewiarygodne. Martyna Wojciechowska pokazała nowe zdjęcie adoptowanej córki

Gwiazda TVN regularnie zamieszcza na swoim Instagramie nowe posty, za pośrednictwem których opowiada internautom o ciekawostkach z życia swojej adoptowanej córki, Kabuli. Martyna Wojciechowska chciałaby, aby dziewczyna jak najdłużej przebywała w Polsce. Gdy nie jest to możliwe robi wszystko, żeby Kabula nie odczuła dzielących ich kilometrów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podróżniczka jest niezwykle dumna z córki, która mimo tak tragicznych zdarzeń stanęła na nogi oraz ma marzenia i do spełnienia wytrwale dąży. Kabula pragnie zostać prawnikiem, a by osiągnąć cel przykłada się do swojej edukacji. Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem adoptowanej córki z zakończenia roku szkolnego, gdzie widać zupełnie odmienioną dziewczynę. Niegdyś smutna i przestraszona, teraz jej twarz zdobi szeroki uśmiech, a w oczach widać motywację do działania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalny wypadek, przejechała kołem po głowie kobiety. Wszystko zarejestrowały kamery

2. Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa. Plotki o ciąży w „Królowych życia” potwierdziły się

- Kabula w dniu zakończenia roku szkolnego. Uśmiechnięta, otwarta na świat... szczęśliwa. Patrzę na to zdjęcie i przypominam sobie dzień, w którym Ją poznałam. To nieprawdopodobne, jaką drogę pokonała ta absolutnie wyjątkowa dziewczyna - napisała pod zdjęciem Martyna Wojciechowska, prosząc swoich obserwatorów o wsparcie w budowie domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

KABULA w dniu zakończenia roku szkolnego. Uśmiechnięta, otwarta na świat... SZCZĘŚLIWA. Patrzę na to zdjęcie i przypominam sobie dzień, w którym Ją poznałam. To nieprawdopodobne, jaką drogę pokonała ta absolutnie WYJĄTKOWA DZIEWCZYNA🧡 Pomóżcie nam stworzyć bezpieczne miejsce, DOM DLA DZIECI Z ALBINIZMEM w Tanzanii🙏🏻 Wsparcie przez stronę👇 https://www.unaweza.org/komu-pomagamy/kabula-i-budowa-domu-dla-dzieci-z-albinizmem/ Tradycyjny przelew👇 Fundacja UNAWEZA 43 1160 2202 0000 0003 8704 9430 tytułem: Darowizna na dom dla Kabuli zbiórka FB👇 https://www.facebook.com/donate/2491217907872708/10162659496585565/ M. #unaweza #unawezafoundation #dajemykobietomskrzydla #wegivewomenwings

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek ma problemy ze zdrowiem. Musiał ograniczyć pełnienie swojej posługi
  2. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  3. 20-latka zaginęła w lesie. Zakończono poszukiwania, finał zmroził nawet policjantów
  4. Poruszające wyznanie reżysera "Rancza" dotyczące Królikowskiego. Łza się kręci w oku
  5. Przez miesiąc jadł tylko karmę dla psów. Efekty przeszły jego najśmielsze oczekiwania
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News