Miał ledwie 30 lat. Odszedł we Wrocławiu, leżał martwy obok jedzących gości

Miał ledwie 30 lat. Odszedł we Wrocławiu, leżał martwy obok jedzących gości

We Wrocławiu doszło do dramatycznej sytuacji. Młody mężczyzna odszedł z tego świata, co długo nie zostało zauważone przez przebywających w pobliżu ludzi. 

Chociaż miał ledwie 30 lat, jego życie już nie przypominało bajki. Był bezdomny, najprawdopodobniej niepełnosprawny i zmarł na jednej z wrocławskich ulic. Dramatu dodaje fakt, że jego śmierć przeszła jakby bez echa, niezauważona. Martwy mężczyzna leżał tuż przy ogródku kawiarnianym. O tym, że się tam znajduje, poinformował policję przechodzień. Nikt z obecnych w kawiarni nie przeszkadzał sobie w miłym spędzaniu czasu, mimo tego, że koło nich właśnie odszedł człowiek.

Wrocław: bezdomny umarł tuż przy kawiarni

Po przyjeździe policji na miejsce, pojawiło się tam również pogotowie i prokurator. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zgonie mężczyzny, aczkolwiek prokurator i tak zdecydował o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok. Akcja służb trwała ponad cztery godziny. Policja postawiła specjalny parawan, który miał zasłonić ciało mężczyzny przed wścibskimi spojrzeniami gapiów. Mimo wszystko, ciekawscy i tak próbowali do niego zaglądać. Przerażające jest to, z jaką znieczulicą przychodzi nam się zmagać. Co ciekawe, nawet kiedy tuż obok stał policyjny parawan i było wiadomo, że za nim znajdują się zwłoki, goście nie przeszkadzali sobie i dalej jedli i pili w najlepsze. Restauracyjne stoliki a miejsce interwencji służb dzieliło ok. 10 metrów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska ma ogromny problem z córką. Nie wie, jak jej pomóc
  2. Media na tropie ogromnej prowokacji w PiS! Wykorzystano do tego kobietę?
  3. Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
  4. Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest oficjalny komentarz
  5. Międzynarodowy dzień bez stanika. Dziś niecodzienne święto
Źródło: wiadomosci.wp.pl   Następny artykuł