Miał ledwie 30 lat. Odszedł we Wrocławiu, leżał martwy obok jedzących gości
Malwina Kossela - 1 Czerwca 2018

Miał ledwie 30 lat. Odszedł we Wrocławiu, leżał martwy obok jedzących gości

We Wrocławiu doszło do dramatycznej sytuacji. Młody mężczyzna odszedł z tego świata, co długo nie zostało zauważone przez przebywających w pobliżu ludzi. 

Chociaż miał ledwie 30 lat, jego życie już nie przypominało bajki. Był bezdomny, najprawdopodobniej niepełnosprawny i zmarł na jednej z wrocławskich ulic. Dramatu dodaje fakt, że jego śmierć przeszła jakby bez echa, niezauważona. Martwy mężczyzna leżał tuż przy ogródku kawiarnianym. O tym, że się tam znajduje, poinformował policję przechodzień. Nikt z obecnych w kawiarni nie przeszkadzał sobie w miłym spędzaniu czasu, mimo tego, że koło nich właśnie odszedł człowiek.

Wrocław: bezdomny umarł tuż przy kawiarni

Po przyjeździe policji na miejsce, pojawiło się tam również pogotowie i prokurator. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zgonie mężczyzny, aczkolwiek prokurator i tak zdecydował o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok. Akcja służb trwała ponad cztery godziny. Policja postawiła specjalny parawan, który miał zasłonić ciało mężczyzny przed wścibskimi spojrzeniami gapiów. Mimo wszystko, ciekawscy i tak próbowali do niego zaglądać. Przerażające jest to, z jaką znieczulicą przychodzi nam się zmagać. Co ciekawe, nawet kiedy tuż obok stał policyjny parawan i było wiadomo, że za nim znajdują się zwłoki, goście nie przeszkadzali sobie i dalej jedli i pili w najlepsze. Restauracyjne stoliki a miejsce interwencji służb dzieliło ok. 10 metrów.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska ma ogromny problem z córką. Nie wie, jak jej pomóc
  2. Media na tropie ogromnej prowokacji w PiS! Wykorzystano do tego kobietę?
  3. Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
  4. Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest oficjalny komentarz
  5. Międzynarodowy dzień bez stanika. Dziś niecodzienne święto
zurobskiBezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...Czytaj dalej
nadja110 gwiazd, które zaraziły się wirusem HIV [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.wp.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News