Marta Żmuda-Trzebiatowska
Instagram/mzmudatrzebiatowskaofficial
Irmina Jach - 22 Maja 2020

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości, gratulacje

Marta Żmuda-Trzebiatowska od pięciu lat jest związana z aktorem, Kamilem Kulą. Para ma trzyletniego synka, Brunona. Przed kilkoma miesiącami wyszło na jaw, że małżonkowie spodziewają się kolejnego potomka. Wiemy, że Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Gratulujemy!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, doczekali się drugiego potomka. Para wychowuje już urodzonego w 2017 roku synka. Aktorka ceni sobie dyskrecję i raczej nie komentuje swojego prywatnego życia. Wiadomość o ciąży wyciekła w grudniu ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że trzyletni Brunon doczekał się rodzeństwa.

Katarzyna W. chorobaKatarzyna W. cierpiała na poważną chorobę? Słowa lekarza mogą rzucić nowe światło na sprawę mamy MadziCzytaj dalej

Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła

Informacje o błogosławionym stanie aktorki pojawiły się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktorka odniosła się do życzeń ze strony fanów, tym samym potwierdzając informacje na temat ciąży.

- Nie sposób przejść obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła – życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! – napisała pod postem w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

poród nie zapomnąPodczas porodu lekarz złapał się za głowę, a pielęgniarki zaniemówiły. Widok, którego nigdy nie zapomną, mamy zdjęciaCzytaj dalej

Aktorzy nie wydali oficjalnej informacji na temat narodzin dziecka. Przed szpitalem spotkali jednak papparazi, którzy uwiecznili niezwykły moment.

Przed dwiema godzinami serwis "Pudelek"opublikował zdjęcia pary, która wspólnie opuszczała jeden z warszawskich szpitali. Kamil Kula niósł do samochodu ciemne nosidełko, w którym spał nowy potomek. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Nieznana jest płeć i imię potomka pary. Jakiś czas temu magazyn "Flesz" sugerował, że aktorka spodziewa się córki. Ta informacja nie została potwierdzona przez parę.

Witamy na świecie i gratulujemy.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo

2. Niewyobrażalna tragedia, babcia znalazła ciało 5-letniej wnuczki. Media dotarły do porażających szczegółów

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej młodszy o 5 lat mąż poznali się w 2013 roku podczas pracy w Teatrze Kwadrat. Liczne podróże służbowe i częsta nieobecność w domu zbliżyły ich do siebie. Po dwóch latach znajomości para stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość ślubna była skromna. Małżonkowie niechętnie wypowiadają się na temat życia prywatnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobą
  3. Do Polski zbliża się Gudrun. Trzeba być gotowym, w weekend ogromne zmiany
  4. Mała dziewczynka nagle zaczęła krzyczeć. Reakcja leżącego obok husky'ego zwala z nóg, wszystko się nagrało
  5. Kot urodził się z dwoma pyszczkami. Porażający widok
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

Domowe triki w sprzątaniuGenialne triki, dzięki którym sprzątanie staje się przyjemnością. Nigdy już nie będziesz robić inaczejCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News