Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze o dzieciach. Niespodziewane słowa

Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze o dzieciach. Niespodziewane słowa Źródło: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska podzieliła się szczerym wyznaniem o swoich dzieciach. Jej słowa zaskoczą naprawdę wielu. Niespotykane wyznanie w świecie gwiazd. Uważacie, że aktorka ma rację?

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z tych gwiazd, które niczym lwice strzegą prywatności swoich dzieci. Jest to dość niespotykane zachowanie wśród celebrytów. Gwiazdy w ostatnim czasie zasypują nas informacjami o swoich pociechach oraz ich zdjęciami. Pośród nich Marta wydaje się prezentować zupełnie inne stanowisko. 

Gdy pod koniec zeszłego roku media debatowały nad ciążą Żmudy-Trzebiatowskiej, ta po prostu nie odniosła się w żaden sposób do spekulacji. Jedynym dowodem był widoczny ciążowy brzuch podczas Gali Orłów. Marta jednak postanowiła nie robić z tego sensacji. Okazuje się, że całkiem niedawno Marta oraz jej partner, Kamil Kula, powitali na świecie drugą latorośl. Paparazzi rzucili się z aparatami na opuszczającą szpital parę.

Małgorzata Żmuda-Trzebiatowska opowiada o macierzyństwie i dzieciach

Tej presji Marta już nie mogła pominąć, postanowiła opowiedzieć o wszystkim na Instagramie. Choć w przypadku Żmudy-Trzebiatowskiej lepiej powiedzieć, że zdawkowo skomentowała całą sprawę. Po raz pierwszy więcej o macierzyństwie gwiazda opowiedziała zaprzyjaźnionej dziennikarce TVN-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W porannym paśmie "Dzień dobry TVN" Żmuda-Trzebiatowska opowiadała o tym, jak istotne dla niej jest dbanie o prywatność swojej pociechy. "Tak, jak ja faktycznie nie dzielę się bardzo szczegółami, nie dlatego, że nie chcę, bo mnie rozpiera radość i szczęście i chętnie bym się nimi podzieliła, ale ja myślę o tych młodych ludziach, którzy mają prawo do szczęśliwego beztroskiego dzieciństwa, a dla mnie takie dzieciństwo to jest dzieciństwo anonimowe" opowiadała w śniadaniowym programie.

O swojej drugiej ciąży powiedziała: "Oczywiście nie umknęło to uwadze mediów, że drugi mały członek rodziny jest z nami, dlatego pozwoliłam sobie na taki króciutki post. Niektórzy fani nie wiedzieli, że jestem w ciąży, ale to cudownie. To jest dla mnie taka intymna sfera życia, którą lubię zachować tylko dla siebie".

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone

2. Kaja Godek skierowana na kwarantannę. Twierdzi, że lekarze ją prześladują

Zgadzacie się z podejściem aktorki? Prywatność dzieci gwiazd powinna być mocniej chroniona? A może wolicie te gwiazdy, które często opowiadają o swoich dzieciach?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyła
  3. Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy
  4. Agnieszka Kaczorowska oprowadza po swoim nowym domu. Robi wrażenie
  5. Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw
  6. Niewyobrażalna tragedia. Ciało Polki znalezione na balkonie we Włoszech, porażające informacje dotarły do kraju
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News