Gwiazda TVP obecnie zmaga się z burzą medialną, która powstała w związku z jej wielkim powrotem na plan popularnego serialu. Liczne ataki na pewno nie pomagają jej w pracy.

Dominika Ostałowska znowu zagra Martę, tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Niestety, zanim ją ujrzymy aktorka musi uporać się z atakami, które spadły na nią w związku z zapowiadanym udziałem w produkcji TVP.

– Czasami mnie boli, gdy ktoś przekazuje nieprawdziwe, absurdalne informacje, które stawiają mnie w złym świetle, co miało miejsce przy okazji mojego powrotu do M jak miłość – powiedziała dla magazynu „Tele Tydzień”.

Okrutne plotki zdecydowanie dobiły Ostałowską, tym bardziej, że w jej życiu prywatnym nie dzieje się ostatnio najlepiej. Aktorka walczy z chorobą tarczycy, przez którą ma ciągłe wahania wagi. To miał być jeden z głównych powodów jej potencjalnego zwolnienia.

Gwiazda M jak Miłość wraca do pracy!

Przypominamy, że nowe odcinki serialu „M jak miłość” będą na antenie TVP2 po wakacjach od poniedziałku 27.08.2018, o godz. 20:50. Najprawdopodobniej Dominika Ostakowska wystąpi w 1400 odcinku serii, w którym będzie na ślubie Marysi, granej przez Małgorzatę Pieńkowską i Artura, którego gra Robert Moskwa. Martę nadal mają trapić kłopoty z jej synem Łukaszem, które zmuszą ją do licznych podróży między Polską a Berlinem.

Spekulacje dotyczące tego, czy gwiazda ponownie trafi do serialu pojawiły się na dobre, po tym, kiedy dowiedzieliśmy się, że nie będzie jej w czołówce produkcji. Jej miejsce zająć miała Magda (Anna Mucha).

 

Aktorka znana jest także ze swojej działalności rozrywkowej, w 2012 rozpoczęła prowadzenie programu „Tajemnice rezydencji” a od 2013 jest gospodynią programu „Stalking-zła iłość” na kanale ID. Poza działalnością rozrywkową jest także ambasadorką kampanii społecznej Stop stalking.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk ośmieszył polskie gwiazdy. Dobitnie pokazał ich bezmyślność

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brutalnie zlinczowali aktorkę! Burza w internecie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kolczyk Księżnej Kate dostaniemy za 40 złotych, doczekały się replki

m jak miłość
fot. wikimedia
m jak miłość
fot. wikimedia
M jak Miłość
Fot. Screen YouTube („M jak Miłość” TVP)
m jak miłość
fot. youtube.com

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?


Znaki zodiaku: Jak najlepiej dobrać partnera? [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.