Gwiazda TVP cierpi przez okrutne plotki. Teraz ucina wszystkie spekulacje

Gwiazda TVP cierpi przez okrutne plotki. Teraz ucina wszystkie spekulacje

Gwiazda TVP obecnie zmaga się z burzą medialną, która powstała w związku z jej wielkim powrotem na plan popularnego serialu. Liczne ataki na pewno nie pomagają jej w pracy.

Dominika Ostałowska znowu zagra Martę, tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Niestety, zanim ją ujrzymy aktorka musi uporać się z atakami, które spadły na nią w związku z zapowiadanym udziałem w produkcji TVP. - Czasami mnie boli, gdy ktoś przekazuje nieprawdziwe, absurdalne informacje, które stawiają mnie w złym świetle, co miało miejsce przy okazji mojego powrotu do M jak miłość - powiedziała dla magazynu "Tele Tydzień". Okrutne plotki zdecydowanie dobiły Ostałowską, tym bardziej, że w jej życiu prywatnym nie dzieje się ostatnio najlepiej. Aktorka walczy z chorobą tarczycy, przez którą ma ciągłe wahania wagi. To miał być jeden z głównych powodów jej potencjalnego zwolnienia.

Gwiazda M jak Miłość wraca do pracy!

Przypominamy, że nowe odcinki serialu "M jak miłość" będą na antenie TVP2 po wakacjach od poniedziałku 27.08.2018, o godz. 20:50. Najprawdopodobniej Dominika Ostakowska wystąpi w 1400 odcinku serii, w którym będzie na ślubie Marysi, granej przez Małgorzatę Pieńkowską i Artura, którego gra Robert Moskwa. Martę nadal mają trapić kłopoty z jej synem Łukaszem, które zmuszą ją do licznych podróży między Polską a Berlinem. Spekulacje dotyczące tego, czy gwiazda ponownie trafi do serialu pojawiły się na dobre, po tym, kiedy dowiedzieliśmy się, że nie będzie jej w czołówce produkcji. Jej miejsce zająć miała Magda (Anna Mucha).   Aktorka znana jest także ze swojej działalności rozrywkowej, w 2012 rozpoczęła prowadzenie programu "Tajemnice rezydencji" a od 2013 jest gospodynią programu "Stalking-zła iłość" na kanale ID. Poza działalnością rozrywkową jest także ambasadorką kampanii społecznej Stop stalking.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk ośmieszył polskie gwiazdy. Dobitnie pokazał ich bezmyślność

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brutalnie zlinczowali aktorkę! Burza w internecie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kolczyk Księżnej Kate dostaniemy za 40 złotych, doczekały się replki

m jak miłość fot. wikimedia m jak miłość fot. wikimedia M jak Miłość Fot. Screen YouTube ("M jak Miłość" TVP) m jak miłość fot. youtube.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News