Prowadząca "Sanatorium miłości" we łzach. Poruszające słowa Manowskiej

Prowadząca "Sanatorium miłości" we łzach. Poruszające słowa Manowskiej

Marta Manowska jest prezenterką i dziennikarką, która rozpoznawalność w naszym kraju zyskała dzięki formatowi "Rolnik szuka żony". W ostatnim czasie zachwyca w "Sanatorium miłości", teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja o jednym z uczestników. Prowadząca we łzach opublikowała poruszające słowa.

Marta Manowska przez lata swojej kariery współpracowała z różnego rodzaju mediami w całym kraju. Pracowała dla Polskiego Radia, była redaktorką, a od czasu do czasu pojawiała się nawet w serialach oraz teledyskach. Największą sławę jednak przyniósł jej format TVP - "Rolnik szuka żony". Po kolosalnym sukcesie programu Marta Manowska ponownie zatrudniona została do prowadzenia "Sanatorium miłości", dziś jednak Polską wstrząsnęła przerażająca informacja o śmierci jednego z uczestników formatu. Prowadząca ze łzami w oczach opublikowała poruszający, chwytający za serce wpis.

Marta Manowska wzruszająco żegna uczestnika programu

Prowadząca często podkreślała, że z uczestnikami swoich programów łączy ją coś szczególnego. Wyjątkowo angażowała się w ich historie, wspierała ich w programie, starała się zrozumieć, poznać i pomóc w realizacji marzeń. Nic dziwnego, że nagła informacja o śmierci uwielbianego Cezarego Mocka sprawiła, że Marta Manowska jest całkowicie zdruzgotana. - Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię. Twoja Martynka - możemy przeczytać na jej koncie na Instagramie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szokująca informacja o śmierci uczestnika "Sanatorium miłości"

Cezary Mocek od pierwszych chwil zyskał sympatię tysięcy fanów. Pokochano go za szczerość i otwartość. Bez skrępowania opowiadał o swoich słabościach, wadach i obawach. Wspominał czasem, że ma problemy zdrowotne, nikt się jednak nie spodziewał, że aż tak poważne. Informacja o śmierci 67-latka pojawiła się dziś rano na profilu "Sanatorium Miłości" na Facebooku. - Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu Sanatorium Miłości. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - mogliśmy przeczytać. Marta Manowska Instagram/Marta Manowska   ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
  Źródło: Super Express Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News