Uwielbiana przez widzów prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z mamą. Klasa, odebrało nam mowę

Uwielbiana przez widzów prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z mamą. Klasa, odebrało nam mowę Źródło: Instagram/martamanowska

Marta Manowska przez wiele osób uważana jest za wyjątkowo piękną kobietę. Gdy zdecydowała się pokazać zdjęcie z mamą, wszystko stało się jasne. Obie są wyjątkowo podobne do siebie.

Marta Manowska zdobyła sławę dzięki programowi "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Zaprezentowała się nie tylko jako wyjątkowo ładna kobieta, ale także osoba obdarzona charyzmą, empatią i wielkim sercem. Podczas prowadzenia show wiele razy udowodniła, że jest dla uczestników kimś więcej niż tylko osobą z planu. Potrafiła ich wesprzeć oraz zaprzyjaźnić się z nimi, co sprawiło, że sama zyskała grono wiernych fanów.

Pokazując wzruszające zdjęcie na swoim Instagramie udowodniła też, jak bardzo ceni relacje rodzinne. Pozuje na nim ze swoją mamą, jednak najważniejszy jest opis, jaki dodała do posta.

Marta Manowska pokazała zdjęcie z mamą. Fani są wzruszeni jej słowami

Na jednym z najnowszych zdjęć dodanych przez prowadzącą "Rolnik szuka żony" widać bardzo wzruszającą scenę. Dziennikarka jest schowana za swoją mamą i obejmuje ją w pasie. Nad ramieniem kobiety wystaje tylko głowa prezenterki. To właśnie matka jest na pierwszym planie - zjawiskowa kobieta pełna klasy.

Krótko ostrzyżona blondynka w czerwonej sukience z głębokim dekoltem wręcz emanuje elegancją. Widać, że kobieta nie wstydzi się tego, jak się starzeje - na jej twarzy widnieje wiele zmarszczek uwydatnionych przez serdeczny uśmiech. W tym wypadku te drobne niedoskonałości podkreślają charakter mamy gwiazdy TVP.

Obok zdjęcia Marta Manowska tłumaczy, że motywacją do stworzenia takiego postu jest kolekcja odzieży dedykowana właśnie mamom.

- Bycie mamą to najbardziej wyjątkowe uczucie. Pokaż, jak dumna jesteś z tego, że jesteś MAMĄ! Bądź szczęśliwa! Bądź blisko! Bądź zawsze! Dziękuję, Mamo - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALEIRĄ

Internauci zauroczyli się postem prezenterki. Zauważyli też uderzające podobieństwo obu kobiet

Internauci od razu zauważyli, jak wiele łączy Martę Manowską z jej mamą. Wypunktowali większość podobieństw w komentarzach oraz dali wyraz wzruszeniu, jaki wywołał w nich post prezenterki.

- Jakie jesteście podobne! To te same twarze, jedna tylko troszkę starsza - zauważa fanka.

- Śliczne kobiety, od razu widać, że matka i córka. Cudnie razem wyglądacie - stwierdza druga.

- Pani mama to bardzo elegancka kobieta. Przekazała pani wszystkie najlepsze geny - komplementuje kolejna.

- Piękne i ważne słowa. Matkę ma się tylko jedną i trzeba ją cenić - napisała następna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Brawo! Szelągowska z mamą ustawiły Wojewódzkiego do pionu, jak nikt inny wcześniej. Pokazały wielką klasę
  4. Feministki wygrały w sądzie. Będzie "Chryja pod Radiem Maryja" w dniu urodzin Rydzyka
  5. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"

Źródło: Instagram

Następny artykuł