Manowska miała ciarki na plecach. Cezary z "Sanatorium miłości" dawał im znaki z zaświatów

Manowska miała ciarki na plecach. Cezary z "Sanatorium miłości" dawał im znaki z zaświatów Źródło: screen youtube.com/TVP VOD

Marta Manowska bardzo mocno przeżyła śmierć jednego z uczestników swojego programu. W wywiadzie przyznała, że Cezary dawał znaki z zaświatów.

Marta Manowska jako prowadząca programu "Sanatorium miłości" bez wątpienia perfekcyjnie wywiązała się ze swojej roli. Prezenterka wręcz zarażała widzów swoim optymizmem, ale niestety śmierć Cezarego tuż po zakończeniu zdjęć bardzo mocno odbiła się na jej psychice. W jednym z wywiadów Manowska wyznała, że otrzymali znak od Cezarego z zaświatów. Prezenterka aż dostała ciarek na plecach.

Marta Manowska dostała znak od Cezarego

Nagła śmierć Cezarego z "Sanatorium miłości" wstrząsnęła zarówno fanami tej produkcji, jak i uczestnikami. Marta Manowska opowiadała o tych tragicznych wydarzeniach w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie", gdzie nie kryła swoich łez.

Wszyscy bardzo polubili Cezarego, a jego śmierć była dla nich potwornym ciosem. Jednak prezenterka podczas jednego z wywiadów przyznała, że ukochany uczestnik programu dał ekipie o sobie znać z zaświatów. Wszystko wydarzyło się podczas kręcenia świątecznego odcinka programu, który ma pokazać, co działo się z uczestnikami po opuszczeniu sanatorium. W pewnym momencie nieoczekiwanie zgasło światło.

 - To był magiczny czas. Ucieszyło mnie spotkanie z bohaterami, nie zabrakło wzruszających chwil, kiedy rozmawialiśmy o Cezarym. Wiąże się z tym zresztą niezwykła historia. W chwili, gdy wspólnie wspominaliśmy Cezarego, nagle zgasły światła. Mieliśmy ciarki na plecach i doszliśmy do wniosku, że on gdzieś tam jest i patrzy na nas z góry - mówiła Manowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odcinek zostanie wyemitowany dokładnie w Wielkanoc i widzowie będą mogli na własne oczy przekonać się, jak dokładnie wyglądała ta sytuacja. Nie da się ukryć, że jest to bardzo dziwne wydarzenie, które od razu przywodzi skojarzenia ze zmarłym Cezarym. Była to szczególnie ważna chwila dla samej Manowskiej, która dzięki temu mogła spotkać dosłownie ze wszystkimi uczestnikami swojego programu.

"Sanatorium miłości" odniosło mimo wszystko niebywały sukces i wielu fanów tej produkcji z niecierpliwością wyczekuje na kolejną edycję. Wszyscy zastanawiają się, kogo moglibyśmy w niej zobaczyć oraz na jakie jeszcze pomysły wpadnie ekipa realizująca program.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News