Marta Manowska przeszła spektakularną metamorfozę. W życiu jej nie poznacie

Marta Manowska przeszła spektakularną metamorfozę. W życiu jej nie poznacie Źródło: VOD TVP

Marta Manowska zdecydowanie jest ulubienicą widzów TVP. Odkąd prowadzi program "Rolnik szuka żony", a także "Sanatorium miłości", zdążyła zgromadzić wokół siebie wielu fanów. Ci chętnie śledzą jej media społecznościowe. To właśnie na swoim instagramowym profilu pochwaliła się metamorfozą, po której jest nie do poznania.

Marta Manowska zaskoczyła swoich fanów. Postanowiła wprowadzić bardzo odważną zmianę w swoim wyglądzie. Jak odbiorą to jej fani? W końcu gwiazda jest bardzo charakterystyczna. Zdążyli się już do niej przyzwyczaić.

Marta Manowska opublikowała zdjęcie, które szokuje

Na oficjalnym instagramowym profilu, obserwowanym przez prawie 80 tys. osób, ostatnio Manowska pochwaliła się zdjęciem przedstawiającym jej zadziwiającą metamorfozy. Postanowiła zmienić kolor włosów. Dotychczas nieodzownie kojarzono ją z blond włosami, które gdzieniegdzie nazywano "złotymi". W tym momencie zdecydowała się jednak przefarbować je na "czekoladowy brąz".

Jej fani natychmiast zareagowali w komentarzach.

 - Ładnemu we wszystkim ładnie - uważa internautka..

 - Marta, wyglądasz pięknie - czytamy pod zdjęciem.

 - Cudownie, wow, nie mogę się napatrzeć - napisał fan.

 - Kolor cudowny. Świetna zmiana, bardzo uroczo - komplementuje kolejna komentująca.

 - Pięknie, naprawdę. Zmiana zdecydowanie na lepsze - stwierdza kolejna internautka.

Jak widać nowa transformacja Marty Manowskiej zdecydowanie przypadła do gustu wszystkim jej sympatykom. Nie da się ukryć, że jej odmienione oblicze prezentuje się równie zachwycająco, jak wygląd do którego wszyscy zdążyli się przyzwyczaić.

Gwiazda ciężko przeżywała odejście bohatera "Sanatorium miłości"

Ostatnio głośno było o wystąpieniu Manowskiej w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący zaprosili ją, a także Wiesię z programu "Sanatorium miłości", aby wspólnie porozmawiać o śmierci jednego z bardziej charakterystycznych uczestników produkcji TVP - Cezarym Mocku.

Marta wspominając zmarłego wyraźnie wzruszyła się, co pokazuje jak bardzo jest wrażliwą osobą. Większość prowadzących po prostu wykonuje swoją pracę - tymczasem Manowska bardzo angażuje się emocjonalnie w relacje z bohaterami. Przed śmiercią Cezarego Mocka wyznała, że miała z nim kontakt telefoniczny. Kiedy dowiedziała się o jego pobycie w szpitalu na bieżąco prosiła, aby dzielił się z nią informacjami o swoim stanie zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Manowska czeka na miłość swojego życia

Choć gwiazda pomogła wielu uczestnikom "Rolnik szuka żony" odnaleźć miłość swojego życia to sama pozostaje póki co singielką. Głośno było o jej spotykaniu się z jednym z uczestników programu. Relacja jednak nie przetrwała. W tym momencie Manowska jest otwarta na nowe znajomości. Niedawno zdradziła, jaki powinien być jej przyszły partner.

 - Podobny do mnie! Taki, który, gdy rzucę talerzem w ścianę, nie zacznie zamiatać odłamków, tylko rozbije drugi - podzieliła się dla tygodnika "Dobry Tydzień".

Kto wie, być może zmiana wizerunku jest jednym z etapów poszukiwania wybranego jej serca.

Źródło: Instagram/Marta Manowska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu
  4. DDTVN straszy Polaków trującym jedzeniem. Każdy z nas tak jada
  5. Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł