Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup

Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup

Marta Manowska znana jest ze swojego silnego charakteru, a także z zamiłowania do odważnego brania udziału w trudnych wyzwaniach. W czasie uprawiania popularnego sportu ekstremalnego gwiazda miała groźny wypadek. Uszkodziła sobie kręgosłup.

Marta Manowska miała wypadek, którego doznała w lipcu. Gwiazda TVP trafiła do szpitala, gdzie wykonano jej następnie kilka badań. Okazało się, że doznała poważnej kontuzji kręgosłupa.

Marta Manowska uszkodziła kręgosłup

Gwiazda TVP, którą kojarzą wszyscy entuzjaści programów "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości", miała wypadek - informuje portal Jastrząb Post. Marta Manowska znana jest ze swojego zamiłowania do ekstremalnych aktywności. Tym razem gwiazda postanowiła zażyć nieco adrenaliny w sportach wodnych. Niestety, w trakcie trwających szaleństw miał miejsce przykry wypadek.

 - Wykonała gwałtowny ruch i poczuła przeszywający ból. Kontuzja, na szczęście, okazała się niezbyt poważna. Marta przez parę dni musiała jednak chodzić w kołnierzu ortopedycznym, aby ustabilizować kręgosłup w odcinku szyjnym. Miała też kilka zabiegów fizjoterapii - wyznała jedna z osób z otoczenia prezenterki w rozmowie z dziennikarzami Rewii.

Jak twierdzą świadkowie sytuacja wyglądała naprawdę niepokojąco, ale jak widać skończyła się dobrze. Po zabiegach Marta Manowska ponoć czuje się już o wiele lepiej.

 Gwiazda TVP uwielbia adrenalinę. Szuka także partnera o podobnym do niej charakterze

Niegdyś w rozmowie z tygodnikiem "Dobry tydzień" Marta Manowska wyjawiła, jakiego partnera szuka. Ta wypowiedź bardzo wiele mówi o twardym charakterze prowadzącej "Rolnik szuka żony", który pokazuje jej prawdziwą osobowość. To właśnie stąd bierze się zamiłowanie do ekstremalnych, wodnych sportów u gwiazdy TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1.Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

 - Podobny do mnie! Taki, który, gdy rzucę talerzem w ścianę, nie zacznie zamiatać odłamków, tylko rozbije drugi - stwierdziła, co pozytywnie zaskoczyło fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mężczyzna CELOWO rozjechał psa. Wszystko zostało zarejestrowane. Nagranie trafiło do sieci, internauci są wściekli
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News