Marta Manowska w TVP
Instagram.com martamanowska
Monika Majko - 10 Stycznia 2021

W TVP aż huczy od doniesień o Marcie Manowskiej. Fani czekają na krok prezenterki

Marta Manowska oczarowała widzów Telewizji Polskiej i szybko stała się jedną z ich ulubionych prezenterek. W ostatnim czasie pojawiło się wiele odniesień na temat życia prywatnego gwiazdy, która wyznała niedawno, że jest zakochana. Fani z niecierpliwością czekają na potwierdzenie.

Marta Manowska przyznała, że znalazła mężczyznę, który skradł jej serce. Po tej deklaracji w mediach pojawiły się informację o rzekomej ciąży prezenterki. Gwiazda milczy na ten temat, jednak fani z niecierpliwością oczekują na potwierdzenie swoich domysłów.

Marta Manowska jest zakochana

Popularna prezenterka Telewizji Polskiej przyznała w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, że jest zakochana i w końcu znalazła „tego jedynego”. Od jakiegoś czasu mówi się o jej z związku z dźwiękowcem o imieniu Adam, którego miała poznać na planie programu „Sanatorium miłości”.

- Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży... zostawię to dla siebie. [...] Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła - mówiła gwiazda.

Para podobno ma już za sobą zaręczyny, które odbyły się rok temu w Paryżu, jednak Marta Manowska do tej pory nie potwierdziła tych informacji i raczej unika rozmawiania na ten temat z dziennikarzami. Podekscytowani fani zauważyli jednak już pierwsze znaki, które pozwoliły im snuć domysły o ciąży dziennikarki.

Kiedy żona Kamila Stocha pojawiła się na gali, wszyscy zamarli. Każdy patrzył na jej suknię, polała się krytykaKiedy żona Kamila Stocha pojawiła się na gali, wszyscy zamarli. Każdy patrzył na jej suknię, polała się krytykaCzytaj dalej

Pierwsze spekulacje na temat rzekomej ciąży prezenterki pojawiły się po emisji świątecznego odcinka programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie od razu zwrócili uwagę na luźny strój gwiazdy i jej nieco zaokrągloną sylwetkę.

Dodatkowo, w trakcie ujęć, które realizowane były w samochodzie, fani zwrócili uwagę, że dziennikarka nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, z obowiązku zapinania ich zwolnione są właśnie kobiety w ciąży. 

Marta Manowska już od lat jest gotowa na dziecko. Gwiazda trzy lata temu w rozmowie z dziennikarzami „Flesza” wyznała, że bardzo pragnie mieć dziecko i nie boi się trudów macierzyństwa.

- Chciałabym mieć dziecko i czuję, że to jest właściwy moment w życiu. Jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę - przyznała wówczas prezenterka.

Swoje wyznanie potwierdziła także w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo.” Według gwiazdy, każda kobieta „pragnie dziecka, domu, poczucia bezpieczeństwa” i dodała, że ona również z utęsknieniem czeka na ten moment w życiu. Fani dziennikarki są jednak przekonani, że on właśnie nadszedł.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News