Rodziny się nie wybiera. Marta Linkiewicz pokazała siostrę

Rodziny się nie wybiera. Marta Linkiewicz pokazała siostrę

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać światu swoją siostrę. Do tej pory mało kto zdawał sobie sprawę, że popularna celebrytka w ogóle ma rodzeństwo, wielu więc pewnie będzie zaskoczonych.

Marta Linkiewicz zaskoczyła internautów najnowszą publikacją, która pojawiła się na jej niezwykle popularnym koncie na Instagramie. Prawie milion obserwatorów mogło podziwiać jej siostrę, która zdaniem fanów Linkiewicz jest do niej bardzo podobna. "Zauroczeni" siostrą Marty internauci proszą celebrytkę o więcej zdjęć z rodzeństwem, choć do tej pory zapewne nie bez powodu było ich tak niewiele - wszak rodziny się nie wybiera. 

Marta Linkiewicz ma siostrę?

"Linki Master" przegrała niedawno walkę z "Sexmasterką", co wstrząsnęło jej fanami. To było naprawdę szokujące show, choć trwało niezwykle krótko. Zapowiadana przez wiele tygodni walka dostarczyła widzom upragnionych wrażeń, choć nie wszyscy byli zadowoleni z ostatecznego wyniku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Linkiewicz po walce przybyło jeszcze więcej obserwatorów na Instagramie, celebrytka postanowiła więc przywitać ich w nietypowy sposób. Od razu zaserwowała im prezent, którego zupełnie się nie spodziewali. Pokazała im swoją siostrę, o której wielu do tej pory nie miało pojęcia.

Siostra Marty, jak twierdzą media, jest bardzo do niej podobna. Obie dziewczyny szczególnie podobne mają nos i oczy. Teraz internauci zastanawiają się tylko nad jednym - czy w przyszłości siostra Linkiewicz także wystąpi na FAME MMA? Musiałaby najpierw zdobyć popularność, jak Marta. Wiadomo jednak, że nie jest to takie łatwe, a Linkiewicz musiała się sporo nad tym napracować i pokazać swoje liczne, ponadprzeciętne talenty. 

Internauci widząc siostrę Linkiewicz po raz pierwszy byli w niemałym szoku. Niektórzy pokusili się nawet o gorzkie stwierdzenia.

 - Cóż... siostry się nie wybiera, nie? - zadrwił sobie jeden z internautów.

Być może trafił w sedno, bo wcześniej dziewczyna raczej niechętnie pozowała ze swoją kontrowersyjną siostrą. 

Fot. Instagram / Marta Linkiewicz

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Zadyma w Biedronce! Szalona Polka rzuciła się na ekspedientkę, ochroniarz nie wiedział co robić
  4. Śmierć Grażyny wstrząsnęła Polakami. Są już wyniki badań laboratoryjnych
  5. Anna Lewandowska w bikini rozgorzała fanów do czerwoności. Prawdziwa bogini
  6. Jakim cudem nikt na to wcześniej nie wpadł? Genialny domowy sposób na schłodzenie napoju w mniej niż 2 minuty

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News