Marta Kaczyńska słynie ze swoich felietonów publikowanych w tygodniku „Sieci”. Jej twórczość jest często komentowana przez internautów. Teraz jednak została przez nich zrównana z ziemią.

Bratanica prezesa PiS w swoich publikacjach poucza Polaków wielu życiowych kwestiach. Pisała już na temat uzależnień, otyłości, a nawet o masturbacji. Teraz jednak na celownik wzięła sobie temat mody plażowej. Marta Kaczyńska znana jest ze swoich skąpych ubiorów, które nierzadko odsłaniają duże fragmenty jej ciała. W swojej najnowszej publikacji rozprawia się z problemem roznegliżowanych osób na ulicach i w restauracjach.

Marta Kaczyńska zmasakrowana przez internautów

W swoim felietonie Marta Kaczyńska opisuje sytuacje, które według niej gorszą wiele osób. Chodzi dokładniej o osoby, które chodzą poza plażami bez koszulek oraz w strojach kąpielowych.

– Entuzjaści paradowania bez koszulek czy też panie, które chodzą po mieście w typowo plażowej bieliźnie, nie zdają sobie chyba sprawy, że ich widok dla pozostałych ludzi może być kłopotliwy, nieprzyjemny i nieakceptowalny – pisze Kaczyńska.

Kaczyńska nie może uwierzyć, że w sezonie letnim część społeczeństwa chodzi po sklepach czy restauracjach w strojach kąpielowych, czy bez koszulek odsłaniając torsy oraz brzuchy. Według niej osoby takie nie zdają sobie sprawy albo całkowicie olewają podstawowe zasady, które panują w społeczeństwie.

Internauci ostro skrytykowali Kaczyńską za jej felieton, wypominając jej, że sama często jest widywana w bardzo skąpych strojach. W komentarzach wylała się na nią prawdziwa fala hejtu. Według internautów, jeżeli Kaczyńska chce pouczać Polaków w sprawie strojów, to powinna przede wszystkim zacząć od siebie.

– A może by tak spojrzeć w lustro i zacząć od siebie?! – pisze jedna z internautek.

– I kto to mówi?? – dodaje kolejna.

– Widok pisowskiego gówna także jest kłopotliwy, nieprzyjemny i nieakceptowalny – czytamy.

Takim komentarzom nie ma końca, co delikatniejsze z nich zarzucają bratanicy Jarosława Kaczyńskiego hipokryzje. Jednak inni internauci nie mają dla Kaczyńskiej litości, mieszając ją z błotem.

– Nie zorientowala sie Kaczynska, ze o sobie pisze i siebie krytykuje? – komentują [pisownia oryginalna].

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił
  2. Zdruzgotana gwiazda M jak Miłość przerwała milczenie! „Strasznie cierpiał, to było ostatnie pożegnanie”
  3. Okropne informacje. Legendarna polska piosenkarka o walce z rakiem

Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!


16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya