Marta Kaczyńska zszokowała czytelników! Kolejna burza po jej felietonie

Marta Kaczyńska zszokowała czytelników! Kolejna burza po jej felietonie

Marta Kaczyńska, chociaż jest prawniczką i bratanicą prezesa PiS, stała się celebrytką, o której głośno w mediach tabloidowych. To między innymi za sprawą jej bogatego życia uczuciowego, które często kłóci się z głoszonymi przez nią poglądami. Teraz znów wywołała burzę swoim kolejnym felietonem.

Marta Kaczyńska bardzo często pojawia się w mediach w kontekście swojego życia prywatnego i tego, o czym pisze w tygodniku "Sieci". Zwykle porusza tematy na pograniczu społeczeństwa i prawa, co może być związane z jej wykształceniem, ponieważ skończyła właśnie studia prawnicze na Uniwersytecie w Gdańsku. Często jest krytykowana za swoje poglądy i moralizatorski ton jej wypowiedzi prasowych. Ostatnio zaskoczyła swoich czytelników zmianą, którą wprowadziła w swoich felietonach. To była ogromna niespodzianka.

Marta Kaczyńska: duże zmiany w życiu

Niedawno Marta Kaczyńska po raz trzeci wzięła ślub. Tym razem jej wybrankiem został biznesmen Piotr Zieliński, z którym pobrała się w lipcu 2018 roku. Niedługo po ceremonii zaślubin, urodziła synka, z którym była już widziana nawet na spacerze. Jest to jej trzecie dziecko - znana Polka ma także dwie córki Ewę i Martynę. Jej życie prywatne znajduje się nieustannie w centrum zainteresowania mediów, także ze względu na jej pokrewieństwo z liderem największego ugrupowania w Sejmie - Prawa i Sprawiedliwości. Marta Kaczyńska jest córką Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy tragicznie zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem. O bliskiej relacji bratanicy z Jarosławem Kaczyńskim może świadczyć to, że został zaproszony na ślub, na którym pomimo obecnego stanu zdrowia był obecny. Teraz okazuje się, że w związku z nową relacją zmieniła także nazwisko, pod którym publikuje w tygodniku. Do swojego dodała nazwisko męża, teraz nazywa się Marta Kaczyńska-Zielińska. Kiedyś, jeszcze jako żona Marcina Dubienieckiego, postąpiła podobnie, podpisując się Kaczyńska-Dubieniecka. Ta decyzja była dla wielu czytelników niezwykle zaskakująca. Najwyraźniej niewiele osób pamięta podobną sytuację, kiedy Marta Kaczyńska była jeszcze w poprzednim związku małżeńskim. Co sądzicie o zmianie nazwiska po ślubie Marty Kaczyńskiej? PRZECZYTAJ:
  1. Wielki powrót kochanki Pięty! Ujawnia szokujące informacje o PiS
  2. Doda upokorzyła Taco Hemingwaya i Quebonafide! Co za szydera!
  3. Papież Franciszek skompromitowany w oczach świata! Ujawniono wstrząsające informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News