"Kaczyńska samotna jak smoleńska brzoza". Wściekli Polacy zmasakrowali Martę!

"Kaczyńska samotna jak smoleńska brzoza". Wściekli Polacy zmasakrowali Martę!

Marta Kaczyńska wśród wielu Polaków nie ciszy się zbyt dużą sympatią. Na jej temat powstaje wiele prześmiewczych komentarzy jak i grafik. Teraz bratanica prezesa PiS została zmasakrowana przez wściekłych Polaków.

Marta Kaczyńska 8 lat temu przeżyła prawdziwą tragedię. Podczas katastrofy smoleńskiej straciła oboje rodziców, z którymi była bardzo mocno związana. Z tej tragedii nie otrząsnęła się do dziś, a dodatkowo cały czas bezlitośni ludzie nabijają się z jej tragedii. W internecie bez problemu można znaleźć pseudo żartobliwe posty, czy grafiki, które nabijają się ze śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska zmasakrowana przez internautów

Na portalu Facebook powstał fanpage o nazwie "Marta Kaczyńska musi odejść". Jest on wypełniony wpisami, które mają wyglądać, jakby były pisane przez samą Kaczyńską. Treść niektórych z nich wprost nie mieści się w głowie. Zdecydowanie jednym z największych ataków jest przerobione zdjęcie, na którym widzimy Martę Kaczyńską na okładce magazynu Playboy. Jednak nie to jest najgorsze, ponieważ najbardziej szokuje tekst na zdjęciu. - Samotna jak smoleńska brzoza Marta Kaczyńska - czytamy. Fanpage powoli zyskuje coraz większą popularność wśród internautów. Aktualnie strona obserwowana jest przez niemalże 500 osób, a z każdym dniem jest ich coraz więcej. Wielu osobom nie mieści się w głowie, jak takie materiały można w ogóle tworzyć, a tym bardziej kogo mogą bawić tak niesmaczne żarty, jak omawiane na tej stronie. Niestety Internet jest pełen podobnych stron czy profili, które obserwowane są przez znacznie większą liczbę osób. Wynika z tego, że w polskim Internecie jest popyt na tego typu treści, co może zaniepokoić wiele osób. Marta Kaczyńska fot. facebook.com/Marta.Kaczynska.Dubieniecka  1. Meghan Merkle uciekła z kraju! Media ujawniają, co się stało, fani zszokowani
  2. Wiśniewski perfidnie okłamał żonę!? „Zawsze miał kochanki”
  3. Dzisiejsza okładka Faktu wywołała burzę. Obrzydliwy tekst o śmierci Millera
Następny artykuł