Marta Kaczyńska złapana. Długo próbowała to ukrywać

Marta Kaczyńska złapana. Długo próbowała to ukrywać

Marta Kaczyńska stara się być daleko od polityki, lecz nie jest to takie proste. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wciąż jest na świeczniku i została przyłapana przez fotoreporterów. Bardzo długo próbowała to ukrywać.

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej od lat wzbudza ogromne kontrowersje. Jej pierwszy mąż Piotr Smuniewski przeszedł z nią batalię o ojcostwo pierwszej córki. Historia miłosnego trójkąta była bardzo szokująca. Brał w niej udział pierwszy i drugi mąż Kaczyńskiej. Tym żyła cała Polska. Życie prywatne pokrzyżowało Marcie Kaczyńskiej polityczne plany. Niestety tym razem również życie napisało własny scenariusz. Kaczyńska długo próbowała ukryć prawdę.

Marta Kaczyńska już nie ukrywa prawdy

Przez dłuższy czas Kaczyńska była wolna. Życie ją zawiodło. Przeszła bardzo ciężkie chwile. Śmierć rodziców i dwa rozwody mocno dały jej w kość. Na tych wszystkich wydarzeniach najbardziej ucierpiały dziewczynki. Media nie dają im spokoju. Wydaje się, że teraz wszystko zaczęło się układać. Marta Kaczyńska znalazła mężczyznę przy, którym będzie czuła się bezpiecznie. Kobieta od dłuższego czasu spotyka się z biznesmenem Piotrem Zielińskim.

Córka pary prezydenckiej w ciąży

Do mediów doszły zdjęcia ciężarnej Marty Kaczyńskiej. Brzuszek robi się coraz większy i świadczy o tym, że córka zmarłej tragicznie prezydenckiej pary jest już w mocno zaawansowanej ciąży i już niebawem możemy się spodziewać narodzin jej trzeciej pociechy. Informacja o jej błogosławionym stanie dopiero niedawno ujrzała światło dzienne. Ojcem trzeciego dziecka ma być obecny partner kobiety. Kaczyńska próbowała jak najdłużej utrzymać tą informację w tajemnicy. Pewnie dlatego, że pamięta doświadczenia z poprzednich medialnych burz. W trakcie uroczystego odsłonięcia pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej Kaczyńska dumnie prezentowała swoją zaawansowaną ciąże. Kobieta nie wstydzi się tego. Jeden z informatorów donosi, że córka Kaczyńskich planuje unieważnić swoje kościele małżeństwo z pierwszym mężem by móc znowu żyć "po bożemu". Prawdopodobnie Marta Kaczyńska planuje ponownie wyjść za mąż za obecnego partnera i ojca nienarodzonego dziecka.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowite. Adam Małysz zagrał w przejmującym filmie
  2. Afera na całą Polskę! „Szydło pokazała D*PĘ”
  3. Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód. Ujawniła powody
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News