Kaczyńska nie zamieszka z partnerem?! "To przez jego zdrady"

Kaczyńska nie zamieszka z partnerem?! "To przez jego zdrady" Źródło: screen YouTube / GOSSIP TV

W świecie mediów zaszumiało, kiedy kraj obiegła wiadomość o trzecim już planowanym ślubie córki tragicznie zmarłej prezydenckiej pary. Tabloidy poinformowały, że Marta Kaczyńska zamierza zamieszkać z partnerem w Warszawie. Jednak bratanica prezesa PiS stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Czyżby nie chciała zamieszkać z narzeczonym? Pojawiły się spekulacje, że to przez jego zdrady.

Marta Kaczyńska razem ze swoimi córkami mieszka w Trójmieście. Media poinformowały ostatnio, że zamierza ona wraz z dziećmi przeprowadzić się do Warszawy do ojca swojego trzeciego dziecka. Jak się jednak okazuje, Marta wcale nie myśli o przeniesieniu się do stolicy. Na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że podawane przez tabloidy informacje są nieprawdziwe. - Równie dobrze mogliby napisać, że przeprowadzam się na Marsa ... To nie pierwszy i niestety zapewne nie ostatni raz, a ja wciąż nie pojmuję jak można publikować takie zmyślone historie... - skomentowała bratanica prezesa PiS.

Marta Kaczyńska nie zamieszka z partnerem przez jego zdrady?!

Po tym oświadczeniu w mediach zawrzało jeszcze bardziej. Czyżby Marta Kaczyńska nie zamierzała zamieszkać z ojcem swojego trzeciego dziecka? Trudno jest być prawdziwym małżeństwem, kiedy parę dzielą setki kilometrów. W internecie pojawiły się głosy, że wpływ na taką decyzję Kaczyńskiej miały mieć informacje o jego zdradach. Jakiś czas temu polski tabloid opublikował sensacyjne zdjęcia partnera Marty Kaczyńskiej z inną kobietą. Fotografie były bardzo jednoznaczne: narzeczony bratanicy prezesa spożywał alkohol na plaży w towarzystwie młodej, pięknej kobiety. Wraz z ilością wypitego alkoholu wzrastało napięcie pomiędzy nimi. Doszło do tego, że kobieta publicznie siedziała okrakiem na partnerze Kaczyńskiej i było pomiędzy nimi wyjątkowo intymnie. W internecie pojawiły się głosy komentatorów, którzy wcale się nie dziwią, że córka zmarłej tragicznie prezydenckiej pary, podjęła taką, a nie inną decyzję. - Wcale jej się nie dziwię. Koleś zdradza ją na lewo i prawo, a ona miałaby przewrócić swoje życie dla niego i udawać, że nic się nie dzieje?! I zakłócić spokój swoich dzieci, które przyzwyczaiły się do szkoły i przyjaciół?! Powinna go jak najszybciej zostawić i zasądzić mu ogromne alimenty! Życie z takim bawidamkiem nie ma sensu!! - czytamy w internecie.  1. Kaczyńska nie ma szczęścia? Jej partner przyłapany z inną
  2. Kaczyńska nie mogła powstrzymać łez. To najgorszy dzień w jej życiu
  3. Kaczyńska przyłapana! Internauci zarzucają publiczne uprawianie fetyszu
Następny artykuł