Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie swojego maleństwa! Fani są zachwyceni

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie swojego maleństwa! Fani są zachwyceni

Marta Kaczyńska po swoim głośnym ślubie i narodzinach najmłodszego dziecka nagle zniknęła z kolorowych czasopism. Wszyscy z niecierpliwością czekają na zdjęcie jej malucha. Teraz jedno ze zdjęć bratanicy prezesa PiS wywołało zachwyt wielu Polaków.

Marta Kaczyńska przechodzi teraz bez wątpienia przez jeden z najbardziej burzliwych roków w swoim życiu. Jej zaręczynami, a następnie ślubem żyła praktycznie cała Polska. Wszyscy chcieli wiedzieć, na jakim etapie są przygotowania do kolejnego ślubu celebrytki. Dodatkowo Kaczyńska spodziewała się narodzin swojego trzeciego dziecka. To wszystko sprawiło, że tegoroczne wakacje stały się najważniejszym okresem w jej życiu. Teraz Marta zachwyciła swoich fanów zdjęciem, które możemy zobaczyć na jej profilu na Instagramie.

Marta Kaczyńska wraz ze swoim maleństwem

Marta Kaczyńska na swoich mediach społecznościowych zebrała naprawę pokaźną sumę obserwujących osób. Na samym Instagramie jest ich ponad 11 tysięcy. Każde ze zdjęć, które jest publikowane, zbiera szereg pozytywnych komentarzy oraz reakcji ze strony fanów. Oczywiście możemy na nich zobaczyć zarówno samą Martę, jak i członków jej rodziny, czy też ukochane zwierzęta, które wzbogacają jej życie. Nie może zabraknąć rzecz jasna ujęć z życia uczuciowego i dlatego możemy między innymi zobaczyć fotografię z obrączkami ślubnymi. Tak pokrótce wygląda profil bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Jednak jedno z ostatnich zdjęć wywołało prawdziwą falę zachwytu ze strony fanów celebrytki. Internauci byli zaskoczeni - nie ma na nim dziecka, jest za to ukochany... piesek Kaczyńskiej. Widzimy na nim małe oczko w jej głowie. Jest nim oczywiście jej ukochany pupil rasy chihuahua.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie Kaczyńskiej wywołało zachwyt

Na zdjęciu widzimy czworonoga podczas spaceru ze swoją panią. Nie są jednak na nim sami. Towarzyszy im również koń, który wyraźnie jest zainteresowany swoim znacznie mniejszym kolegą. Według internautów oba zwierzaki wyszły na zdjęciu zachwycająco, a ich urok wprost zachwyca. - Tylko żeby go nie zjadł hiihhi - pisze jeden z internautów. - Ahhaha jak wilk! - dodaje internautka. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze będziemy musieli sporo poczekać, zanim Marta Kaczyńska podzieli się ze światem wizerunkiem swojego najmłodszego dziecka. Kobieta bardzo dba o swoją prywatność i rodzina  jest dla niej najważniejsza. Jak na razie będziemy musieli zadowolić się zdjęciami pupili celebrytki, które jednak również są urocze. screen instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające wyznanie znanego gwiazdora TVP. Próbował się zabić, był ofiarą pedofila
  2. Gwiazdor DDTVN publicznie upokorzył własną żonę. Fani są zażenowani
  3. Kurdej-Szatan ujawnia ostatnie słowa Przybylskiej. Będziecie mieć ciarki na plecach
Następny artykuł