Marta Kaczyńska opublikowała przepiękne zdjęcie. "Kobiecość"

Marta Kaczyńska opublikowała przepiękne zdjęcie. "Kobiecość" Źródło: screen/youtube/ Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Marta Kaczyńska znana jest ze swojego zamiłowania do fotografii, a swój talent demonstruje fanom na Instagramie. Teraz po raz kolejny zadziwiła fanów, publikując swoje najnowsze, pełne kobiecości dzieło.

Marta Kaczyńska bardzo długo była postacią zupełnie anonimową i nieudzielającą się w polskich mediach. Po tragicznej śmierci rodziców, Marii i Lecha Kaczyńskich w katastrofie smoleńskiej, często mówiono, iż będzie zamierzała wkroczyć do polskiej polityki, ostatecznie jednak do tego nie doszło. Obecnie znana jest przede wszystkim ze swoich często kontrowersyjnych felietonów, w których porusza sprawy bulwersujące Polaków oraz z mediów społecznościowych, na których jest wyjątkowo aktywna. 

Powszechnie znane jest jej zamiłowanie do jazdy konnej oraz fotografii, a efekty tego ostatniego oraz zapisy z jej życia prywatnego bezustannie obserwować możemy na Instagramie. Od razu widać, że twórczyni jest bardzo zaangażowana w jego prowadzenie i dba, by internauci się nim nie znudzili. Teraz po raz kolejny postanowiła udostępnić fanom wyjątkową, pełną kobiecości fotografię.

Marta Kaczyńska opublikowała fotografię pełną kobiecości

Niezwykłe fotografie, które Marta Kaczyńska publikuje na swoim Instagramie, z pewnością dla większości nie są nowością. Nostalgiczny klimat, niejasne okoliczności czy zagadkowa tematyka to standardy, którym zawdzięcza sporą grupę fanów. Internauci w komentarzach uwielbiają się prześcigać w pomysłach interpretacyjnych twórczości felietonistki. Najnowsza fotografia jednak wywołała ogromne emocje. 

Widzimy na niej niezwykłą rzeźbę głowy kobiety, stojącą na klasycznej, surowej szafie. Jej pochylona głowa oraz przymknięte oczy sprawiają, że idealnie pasuje tu podpis, który zamieściła Marta Kaczyńska. Jest to tylko jedno słowo: "kobiecość". Dzięki grze świateł oraz niezwykłemu klimatowi rzeczywiście ciężko odmówić twórczyni dobrego oka oraz umiejętności uchwycenia idealnego światła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni jej talentem

Opublikowana fotografia zachwyciła fanów i już kilka godzin po publikacji miała wiele serduszek oraz komentarzy od ukontentowanych sympatyków. Gołym okiem widać, że niecodzienne spojrzenie na świat twórczyni spotyka się z pozytywnym odzewem ze strony internautów lubujących się w zgłębianiu oraz analizie jej twórczości. 

- Piękna! Niesamowita gra świateł. Naprawdę robi wrażenie - pisze internautka. 

- Bez wątpienia ma pani niesamowity talent. Nie każdy potrafiłby ze zwykłego przedmiotu wydobyć prawdziwą duszę - dodaje kolejna. 

- Od dawna obserwuję pani twórczość i muszę przyznać, że nie przestaje pani zaskakiwać. Artystyczne zdjęcia zwykle nie zyskują popularności, bo to nie selfie celebrytów. Tutaj jednak jest inaczej, tu się czuje klimat i duszę twórcy - podsumowuje fanka. 

Marta Kaczyńska zdjęcie

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Więcej pieniędzy ma tylko Beata Kozidrak!
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

Źródło: Instagram

Następny artykuł