Marta Kaczyńska zaskoczyła całą Polskę. Wszyscy zbierają szczęki z podłogi

Marta Kaczyńska zaskoczyła całą Polskę. Wszyscy zbierają szczęki z podłogi

Marta Kaczyńska wylądowała na okładce dzisiejszego Super Expressu i... wygląda niesamowicie! Niespełna trzy tygodnie po porodzie, świeżo upieczona mama wraz ze swoim trzecim mężem wybrała się na spacer. Szybko stała się celem paparazzi. Niektórzy nie dowierzają, inni zadają wciąż pytanie: jaki sekret stoi za tak niesamowitą sylwetką bratanicy Jarosława Kaczyńskiego?

Marta Kaczyńska pokazała się na spacerze w krótkiej sukience w kwiaty, która całkowicie odsłoniła jej nogi. Niemal trzy tygodnie po ciąży, prawniczka wraz z mężem spacerowała ulicami, a jej sylwetka prawdziwie olśniewała. Parze towarzyszył nowonarodzony synek, później dołączył do nich syn z pierwszego małżeństwa Piotra Zielińskiego. Czy Marta odzyskała formę po ciąży szybciej niż Anna Lewandowska?

Marta Kaczyńska w świetnej formie. Jak jej się to udało?

Już pojawiły się spekulacje na temat ewentualnych praktyk Kaczyńskiej, mających na celu zrzucenie zbędnych kilogramów po ciąży. Niektórzy twierdzą, że to dieta. Inni, że ćwiczenia. Na zdjęciach ze ślubu, widzieliśmy kobietę w zaawansowanej ciąży. Wtedy też zarówno media, jak i obserwatorzy sceny politycznej krytykowali córkę pary prezydenckiej za to, że odwołując się do poglądów konserwatywnych, sama zdaje się ich nie wyznawać. Marta Kaczyńska musiała mocno pilnować się podczas ciąży. Taki sam efekt, uzyskała Anna Lewandowska, która ćwiczy (i uczy, jak ćwiczyć) i która jest fanką zdrowego trybu życia. Jednak w przypadku żony polskiego piłkarza oczywistym jest fakt, że na swoją sylwetkę po ciąży pracowała bardzo długo i intensywnie. Czy bratanica Jarosława Kaczyńskiego wzięła przykład ze sport-celebrytki? Zdaniem Super Expressu Marta Kaczyńska długo przed ciążą zajęła się regularnymi treningami. Upodobała sobie także zdrowy tryb życia. Zdaje się, że dzisiejsza świetna forma jest niczym innym, jak zdrowymi nawykami sprzed kilku miesięcy. Marta Kaczyńska Marta Kaczyński, fot. screenshot z se.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Rodzinka.pl jest w ciąży! Co dalej z jej karierą?!
  2. Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy
  3. Jarosław Kaczyński jest wściekły! Jeszcze nie umarł, a już to zrobili!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News