kaczyńska (1)
Fot. YouTube/Telewizja Republika
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

"Niech wynajmie sobie hotel, dzi*ka!" Polacy rzucili się na Martę Kaczyńską

Marta Kaczyńska, prawniczka i publicystka w ostatnim czasie straciła delikatnie na popularności. Wszystko za sprawą obowiązków związanych ze swoim trzecim już dzieckiem. Paparazzi nie zawodzą jednak i wysłali do mediów kolejne jej fotografie.

Marta Kaczyńska, choć nie pracuje w show-biznesie, "cieszy" się statusem celebrytki. Pochowani po zaroślach i za rogiem fotografowie śledzą ją na każdym kroku, by dostarczyć portalom jej świeże zdjęcia. Ostatnio mało było wiadomo na temat tego, czym aktualnie zajmuje się córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Kaczyńska skupiła się bowiem na opiece nad swoim synem, którego ma wspólnie z trzecim mężem Piotrem Zielińskim. Dziś do sieci trafiły zdjęcia dokumentujące, jak razem wychodzą na spacer z wózkiem i wymieniają czułości. Internautom na ten widok wzrosło ciśnienie.

Marta Kaczyńska zaatakowana w internecie

Kaczyńska mieszka w Sopocie wraz z mężem i dziećmi. To zresztą właśnie pod jej domostwem paparazzi najczęściej robią jej zdjęcia. Prawniczka została ostatnio przyłapana z mężem podczas powrotu do domu ze spaceru z dzieckiem, na który udali się samochodem. Zieliński wyjmował wózek, Kaczyńska czekała, aż go rozłoży. Zakochani wymieniali uśmiechy i cieszyli się chwilą. Komentującym sprawę internautom nie spodobało się jednak szczęście małżeństwa. W przypadku Marty Kaczyńskiej już chyba nic nie pomoże na brak sympatii Polaków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Pod adresem sopockiej prawniczki poleciały wyzwiska. Niektórzy zażądali, by z czułościami udała się do domu lub nawet do hotelu. Nie omieszkano wymienić wszystkich mężów, których miała i sprawy ojcostwa jej córek. - Niech wynajmie sobie hotel, dziwka! - brzmi jedna z opinii na temat związku Marty Kaczyńskiej.

Felietony Kaczyńskiej nie cieszą się popularnością

Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego aktywnie uczestniczy w politycznym dyskursie. Robi to jednak w sposób bardziej tradycyjny, niż można by się spodziewać. Kaczyńska jest felietonistką magazynu "Sieci", na łamach którego odnosi się do bieżących wydarzeń i nastrojów społecznych. Niestety dla niej publikacje nie cieszą się zbytnią popularnością, a dla wielu są jedynie powodem do niechęci. Chodzi głównie o artykuły dotyczące obyczajowości, patriotyzmu i poszanowania tradycji. Każdy z nich poddawany jest tłumnej krytyce, którego tezą jest hipokryzja autorki, która choć promuje tradycyjną rodziną, dwa razy się rozwodziła, ma dzieci z trzema mężczyznami, a swojego pierwszego męża zdradziła z drugim, Marcinem Dubienieckim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński nie odpuści. Ujawniamy jak przedłuży swoja władzę
  2. Andrzej Duda ostry jak nigdy! Takiej riposty ze strony prezydenta nikt się nie spodziewał
  3. PiS oszukał emerytów! Co za złodziejstwo, oddawajcie pieniądze
  4. Strasznie przykre. Tyle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci
  5. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
ZAMIANA
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News