Marta Kaczyńska z mężem i synkiem wyjedzie z kraju na wakacje. Sensacyjne doniesienia tabloidów

Marta Kaczyńska z mężem i synkiem wyjedzie z kraju na wakacje. Sensacyjne doniesienia tabloidów Źródło: screen/youtube/

Marta Kaczyńska zamierza wyjechać z kraju? Według ostatnich doniesień mediów, prawniczka już niedługo opuści Polskę w towarzystwie swojego męża i dziecka. Powód tej decyzji zaskakuje.

Marta Kaczyńska już niedługo może opuścić kraj. Jeśli zdecyduje się na ten krok, zabierze ze sobą całą rodzinę.  Prawniczka ponoć załatwiła już wszystkie niezbędne dokumenty i niebawem opuści Polskę. Powód jej decyzji jest zdumiewający dla wielu osób.

Marta Kaczyńska wyjeżdża z kraju

Według informacji, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w mediach, Marta Kaczyńska już za chwilę wyjedzie z Polski. Córka Lecha Kaczyńskiego i jej mąż zamierzają zabrać ze sobą 9-miesięcznego synka. Ujawniono powód tej nagłej decyzji.

Prawniczka chce, aby jej dziecko wyjechało na pierwsze z życiu zagraniczne wakacje. Część osób uważa, że niecały rok to za młody wiek na tak wyczerpującą i daleką podróż. Uważają, że o wiele lepszy byłby wypoczynek w kraju, na przykład nad morzem lub w górach.

Dziecko nie jest jednak jedynym argumentem. Sama Marta Kaczyńska nie miała jeszcze okazji spędzić urlopu z nowym mężem. Para od kiedy powiedziała sobie sakramentalne "tak" nie miała czasu, by wybrać się na wspólne wyjazd, ponieważ niedługo po ślubie kobieta urodziła. Chłopiec nieco podrósł, a zakochani umocnili swój wiązek, więc jest to idealny czas na odpoczynek w przyjemnym miejscu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wakacje tuż przed latem 

Trzeba przyznać, że Marta Kaczyńska i jej mąż wybrali dość zaskakujący czas na wakacje. Lato jeszcze nie nadeszło, a wiosenna pogoda nie sprzyja. Według doniesień, para dopełniła już wszystkich formalności, jakich wymagał od nich wyjazd. Udali się w tym celu do urzędu, by wyrobić swojemu synkowi niezbędne dokumenty. 

Być może prawniczka pochwali się zdjęciami z wypoczynku w obcym kraju na swoim Instagramie. Zwolennicy córki Lecha i Marii Kaczyńskich z pewnością nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak wypoczywa felietonistka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News