Kaczyńska właśnie wzięła ślub! Nie tak miało to wyglądać, WPADKA ROKU

Kaczyńska właśnie wzięła ślub! Nie tak miało to wyglądać, WPADKA ROKU Źródło: fot. youtube.com

Marta Kaczyńska zaskoczyła wszystkich! Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Dopiero co rano odebrała obrączki, a już dzisiaj po południu stanęła na ślubnym kobiercu. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak przewidywano. Wpadka roku! Czy jej ślub ostatecznie okazał się katastrofą?

Jej przeszłość małżeńska była pełna niepowodzeń. Pierwszy ślub kościelny został unieważniony (tzw. rozwód kościelny), drugie małżeństwo cywilne również okazało się klapą. Tym razem miało być inaczej - mama dwóch córek w końcu odnalazła miłość swojego życia. Ich wspólne dziecko przyjdzie na świat za miesiąc, a szczęśliwa para postanowiła przysiąc sobie wierność i uczciwość małżeńską jeszcze przed porodem. Ślub miał być kościelny tylko ze strony Marty Kaczyńskiej, która ma prawo przyjąć ten sakrament po raz kolejny. Coś jednak poszło tragicznie nie tak!

Marta Kaczyńska wzięła ślub! Jednak tej wpadki roku nikt nie zapomni

Narzeczeni czekali na dokumenty z Watykanu, które oficjalnie zezwoliłyby Kaczyńskiej na wzięcie ślubu kościelnego. Wszystko było już przyklepane - wystrojona sala, zaproszeni goście i świątynia na tę wspaniałą uroczystość. Nikt nie spodziewał się jednak, że rzeczone papiery nie dojdą na czas!
Marta Kaczyńska musiała szybko zmienić swoją decyzję. Zamiast do kościoła, udali się do urzędu stanu cywilnego, gdzie miała miejsce kameralna wymiana przysięgi. Na uroczystości pojawiła się rodzina Marty i jej nowego męża. Aparaty fotoreporterów uchwyciły przede wszystkim Jarosława Kaczyńskiego, który poruszał się o kulach. Widać też, że mimo dużego ciążowego brzucha, Marta prezentowała się w swojej sukni olśniewająco.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękne, ostatnie zdjęcie Kory. Nic nie zwiastowało nieszczęścia
  2. Kaczyński ma jedno wielkie marzenie. Nie chodzi o politykę
  3. Znacie go z największych polskich gazet. Dziś ujawnia koszmar, jaki musiał przejść
  4. Te zwierzęta są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze śmiechu [ZDJĘCIA]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News