Kaczyńska wyśmiana przez internautów. Wkurzyła się na... kibel

Kaczyńska wyśmiana przez internautów. Wkurzyła się na... kibel

Marta Kaczyńska oburzona na wychodek i sznur papieru toaletowego. Z okazji zbliżającego się London Design Biennale polscy artyści wybrali dzieła, które mają upamiętnić stulecie historii i kultury naszego kraju. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego swoje emocje opisała w felietonie w tygodniku "Sieci". Czemu nie spodobała jej się ta koncepcja?

Marta Kaczyńska nie zgadza się z koncepcją polskich artystów i ich dzieł zaprezentowanych na tegorocznym londyńskim święcie designu. Wokół sławojki i korali z papieru toaletowego obudziły się wielkie emocje towarzyszące koncepcji wystawy polskiej sceny artystycznej. - Wybrane przedmioty nie są ikonami dizajnu, wręcz przeciwnie, niektóre są ucieleśnieniem anty-dizajnu - czytamy na culture.pl omówienie najnowszej wystawy.

Marta Kaczyńska wyśmiana przez internautów! Poszło o... kibel.

Internauci szybko skomentowali felieton gwiazdy. Marta Kaczyńska zdaniem wielu, nie powinna się oburzać na koncepcję sztuki, prezentowanej na londyńskim biennale. Zdaniem niektórych, nie powinna w ogóle zabierać głosu w sprawie polskich artystów, bo z wykształcenia jest... prawnikiem. Zdanie, wyrażone o najnowszej światowej wystawie znalazło się w tygodniku prawicowym, a zdaniem Kaczyńskiej mówiąc o Polsce, artyści powinni sięgać po: kroje liter, Ptasie Mleczko, neon, szybowiec. Dodała także, że zabieg zastosowany przez twórców wystawy ma na celu wzbudzić kontrowersję i, zdaniem prawniczki, jest to oburzające - przedstawianie najnowszej polskiej historii za pomocą wychodka i papieru toaletowego. Internauci felieton Kaczyńskiej określają krótko - jako niepotrzebny. Dodają, że Marta Kaczyńska nie jest autorytetem w polskim dialogu o sztuce, więc nie powinna w tak mocny sposób krytykować wyboru speców od designu. - Ona jest tak święta , ze nawet nigdy nie była w pobliżu wychodka... - czytamy w Internecie. - A co to za autorytet? - pytają inni z niedowierzaniem. Czy Marta Kaczyńska mogła zabierać głos w sprawie polskiej sceny artystycznej, podczas gdy, sama zajmuje się raczej... polityką?  1. Newsweek: "Dzięki Rydzykowi i PiS pedofile w Kościele są bezkarni"
  2. Legendarny aktor z Trędowatej wdał się w kontrowersyjny romans. Jak w filmie!
  3. Biskup dotykał piersi słynnej piosenkarki na pogrzebie. Wszystko nagrano
Następny artykuł