Wzruszające zdjęcie Marty Kaczyńskiej krąży po sieci. Wyglądała anielsko

Wzruszające zdjęcie Marty Kaczyńskiej krąży po sieci. Wyglądała anielsko

Marta Kaczyńska swój wizerunek medialny opiera o dwie skrajne pozycje kreacje: z jednej strony jej życie według niektórych zdaje się być dość skandaliczny, z drugiej - dość mocno opowiada się za konserwatywnymi poglądami. Do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym wygląda naprawdę anielsko, a fani już od miesięcy nie mogą się nadziwić, jak kobieta się zmieniła.

Marta Kaczyńska niedawno skończyła 38 lat. Po tragicznej śmierci rodziców i aktywności politycznej stryja wszyscy się spodziewali, że na dobre zaangażuje się w politykę. Jednak prawniczka postanowiła zająć się publicystyką, a o swoich przemyśleniach regularnie informuje czytelników "Sieci".

Marta Kaczyńska na zdjęciu z dzieciństwa. Czy przypomina rodziców?

Zdjęcie, które krąży po Internecie zdobywa sporą popularność. Córka pary prezydenckiej, w sukience i wianuszku na głowie bawi się kwiatkiem. Na fotografii przypomina całkowicie Lecha Kaczyńskiego z dzieciństwa. Porównując córkę i ojca trzeba zauważyć, że są niemal identyczni. Najpopularniejsza bratanica w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Trzykrotnie wychodziła za mąż, a ostatni ślub brała w dość zaawansowanej ciąży. Nikogo nie dziwił fakt, że zdecydowała się na kolejne dziecko. Jednak opowiadająca się za konserwatywnymi poglądami, krytykująca niejednokrotnie liberalne poglądy, sama zdaje się nie zauważać ich w prywatnym życiu.

Luksusowe życie Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska wielokrotnie pisała w swoich artykułach, jak ważna jest skromność. Ona sama uwielbia luksusowe przedmioty. Jeździ drogim samochodem, w swojej szafie ma ubrania od najlepszych projektantów, a ostatnio widziana była na spacerze z dzieckiem z wózkiem... za pięć tysięcy złotych. Pomimo kontrowersji postaci Kaczyńskiej ona sama zdaje się nie przejmować opinią innych. Kariera medialna stała się dla niej sposobem na życie. Na początku nieznana prawniczka, później zmieniła się w jedną z najbardziej popularnych felietonistek w Polsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Głośny ślub, który stał się pretekstem dla wielu tabloidów do spekulacji o jej życiu prywatnym wzięła ze znanym biznesmenem. Piotr Zieliński również miał za sobą związek. Nie wiadomo, kiedy rozpoczęli swoją znajomość. Pewne jest to, że pomimo ataków na Kaczyńską, ona i jej mąż nie rezygnują z własnego szczęścia. Córki bratanicy prezesa są również bardzo podobne do mamy. I równie urocze, jak Marta Kaczyńska na zdjęciu z dzieciństwa. Marta Kaczyńska Facebook/ Marta KaczyńskaNajlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
  2. Michał Wiśniewski opublikował bardzo osobiste zdjęcie. Trudno uwierzyć, że się na to zdecydował
  3. Syn Morawieckiego jest kopią swojego taty! Chłopiec wygląda identycznie [ZDJĘCIE]
Następny artykuł