Marta Kaczyńska wprawiła wszystkich w osłupienie. Internauci nie wierzyli w to, co zobaczyli na zdjęciu

Marta Kaczyńska wprawiła wszystkich w osłupienie. Internauci nie wierzyli w to, co zobaczyli na zdjęciu Źródło: Wikipedia/Piotr Drabik

Marta Kaczyńska zaskoczyła wszystkich. Wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, którego nikt się po niej nie spodziewał.

Marta Kaczyńska zaskoczyła wszystkich. Udostępniła na swoim profilu zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał. To, co ludzie zobaczyli na Instagramie, wywołało szok wśród jej obserwujących. Co spowodowało taką reakcję? 

Internauci nie wierzyli w to, co zobaczyli na zdjęciu

Marta Kaczyńska wprawiła wszystkich w osłupienie nową publikacją instagramową. Jak widać, zdecydowała się na poważną zmianę. 

Kobieta jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych i często wrzuca różne zdjęcia związane ze swoim życiem. Przyzwyczaiła swoich obserwujących, a jest ich pokaźna grupa, bo prawie 12 tysięczna, do publikowania nadmorskich widoków czy dzielenia się pięknem natury. Tym razem zrobiła coś wyjątkowego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta wrzuciła na swojego Instagrama swoje zdjęcie. Opatrzyła je hasztagiem happymum, co można przetłumaczyć jako "szczęśliwa mama". Fotografia wywołała furorę wśród fanów. 

Szczęśliwa mama? Marta Kaczyńska zaskoczyła internautów

Marta Kaczyńska zwykle udostępniała na swoim profilu artystyczne zdjęcia tego, co kocha albo tego, co ją inspiruję. Jej Instagram wypełniony jest zdjęciami kwiatów, drzew i zwierząt, a także wspomnień z podróży. Jednak w szczególny dzień, jakim był Dzień Matki, Marta zdecydowała się na wyjątkowe świętowanie.

Sama jest mamą trójki dzieci. Wrzuceniem swojego zdjęcia i tym hasztagiem chciała zapewne podkreślić jak świetnie czuje się w roli matki. Fotografia sugeruje, że Marta całkowicie spełnia się w tej sytuacji. Macierzyństwo wpływa na nią bardzo pozytywnie. Kobieta wygląda kwitnąco i wydaje się być szczęśliwa.

Warto również przypomnieć, że Dzień Matki może mieć dla niej wydźwięk smutny. Jest bowiem przecież córką tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Pamięć o Pierwszej Damie Marii Kaczyńskiej zdecydowała się uhonorować innym postem. Na zdjęciu widać kwiaty i skromny, ale wymowny hasztag "Dzień Mamy".

Fot: Instagram/Marta Kaczyńska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Ewa Farna pokazała zdjęcie z mamą. Jej uroda powala na kolana, bogini! (FOTO)
  4. Odbierze wam mowę, gdy zobaczycie co fryzjer zrobił z Kurdej-Szatan. Barbara chce go ukatrupić (FOTO)
  5. Nie żyje znany piłkarz. Podczas jego pogrzebu doszło do ogromnego skandalu, wstrząsające wiadomości
  6. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News