Córka Kaczyńskiej w głębokiej żałobie. Ta rana nigdy się nie zagoi

Córka Kaczyńskiej w głębokiej żałobie. Ta rana nigdy się nie zagoi

Marta Kaczyńska jest niezwykle aktywna w Internecie. W jej ślady postanowiły pójść także córki. Ewa Dubieniecka opublikowała właśnie wzruszającą wiadomość o tęsknocie za bliskimi. Prawdopodobnie odnosiła się do śmierci swoich dziadków. W ocenie piętnastolatki, utrata bliskich już nigdy nie pozwoli jej żyć normalnie.

Marta Kaczyńska z pewnością zgodziłaby się ze swoją córką. Ewa na Instagramie opublikowała wzruszające słowa o utracie. Wielu zauważa, że dziewczynka nie pogodziła się z odejściem dziadków - Lecha i Marii Kaczyńskich.

Po odejściu dziadków rany Ewy goją się powoli. Czy Marta Kaczyńska widziała wzruszający wpis córki?

- Możesz stracić kogoś, bez kogo nie sposób żyć i twoje serce będzie złamane, a zła wiadomość jest taka, że nigdy do końca nie wyzdrowiejesz po utracie ukochanej osoby. Ale są też dobre wieści. Będą żyli na zawsze w twoim złamanym sercu, które nigdy się nie zrośnie. I jakoś przez to przejdziesz. To jak złamana noga, która nigdy nie zagoi się do końca. Wciąż będzie bolała, gdy pogoda stanie się zimna, ale nauczysz się tańczyć kulejąc - mogliśmy przeczytać na Instagramie Ewy. Zacytowana przez Ewę wypowiedź amerykańskiej powieściopisarki Anne Lamott, mogła wzruszyć wielu. Wpis ten zdecydowała się opublikować 1 listopada - w dzień, gdy wszyscy wspominamy zmarłych. Z pewnością dla dziewczynki tragiczna śmierć rodziców jej mamy, była traumatycznym przeżyciem.

Rodzina Kaczyńskich

Po tragicznej katastrofie smoleńskiej w Polsce zabrakło prezydenta, jednak w domu Kaczyńskich zabrakło ojca i dziadka. Zrozpaczona rodzina próbowała wyjść z traumy. Do dziś pojawiają się wzruszające wpisy, które udostępnia zarówno Marta Kaczyńska, jak i jej córki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Brak dziadka w życiu Ewy i Martynki Dubienieckich stara się zapełnić... Jarosław Kaczyński. Prezes PiS był widziany z dziewczynkami w kościele, a także podczas wspólnego spędzania czasu na mieście. Polityk stara się być blisko Marty i jej córek, ponieważ teraz są dla siebie najbliższą rodziną. Pomimo kontrowersji, Jarosław Kaczyński pojawił się na ślubie Marty, który zdecydowała się wyjść za mąż po raz trzeci. Zdaje się, że stryj wspiera ją w każdej decyzji. Dla całej rodziny śmierć pary prezydenckiej była trudnym przeżyciem. Marta Kaczyńska Instagram/Ewa DubienieckaZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński jest przerażony! Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia powalają
  2. Jarosław Kaczyński spanikował! W PiS panuje totalny chaos
  3. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
  5. Bachleda-Curuś nigdy go nie zapomni. Wiadomość o śmierci bliskiego nią wstrząsnęła
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News