Marta Kaczyńska: Wiek już nie jest jej atutem, nie zgadniecie ile ma lat

Marta Kaczyńska: Wiek już nie jest jej atutem, nie zgadniecie ile ma lat Źródło: youtube.com

Marta Kaczyńska - wiek niestety nie jest już atutem córki zmarłej w Smoleńsku pary prezydenckiej. Choć znana w naszym kraju powszechnie, głównie za sprawą polityki i swoich głośnych związków, Kaczyńska podlega tym samym prawom, co każdy z nas. Czas również jej nie oszczędza, choć jeszcze sporo jej do wieku seniorki. Ile jednak lat ma popularna bratanica prezesa PiS?

Marta Kaczyńska wiek - bez wątpienia taką frazę w wyszukiwarkę wpisuje każdy, kto poznać chce wiek bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Marta Kaczyńska jest bowiem postacią bardzo popularną w Polsce. Nie znaczy to jednak, że jest personą lubianą. Z jednej strony stoją bowiem ci, którzy mają ją za wzór i piewczynię prawd objawionych, z drugiej przeciwnicy, którzy zarzucają jej rażącą hipokryzję i głoszenie zasad, do których sama rażąco się nie dostosowuje.

Marta Kaczyńska wiek

Bez wątpienia jednak Marta Kaczyńska wiek swój nie podaje mediom za każdym razem, przy okoliczności każdego z wywiadów. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich nie może bowiem powiedzieć, żeby ten był jej atutem. Kaczyńska powoli dobija bowiem do czterdziestki, która to jest dla wielu pań granicą, jeśli idzie o rodzenie dzieci. Mająca 38 lat Kaczyńska nie zraża się jednak. Marta Kaczyńska wiek postanowiła zignorować, jeśli idzie o kolejną ciążę. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że oprócz trzeciego ślubu z kolejnym partnerem, a tym jest obecnie Piotr Zieliński, Kaczyńska spodziewa się także kolejnego dziecka. Trzecia pociecha Marty Kaczyńskiej na świat przyszła w sierpniu tego roku, a nadane mu imię ma brzmieć Stanisław Lech.

Marta Kaczyńska wzrost

Ciekawym faktem jest również wzrost Marty Kaczyńskiej. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich jest bowiem wysoka na 1,67 m. Oznacza to, że jest jedynie o jeden centymetr niższa od swojego stryja - Jarosława Kaczyńskiego, który mierzy 1,68 m. Dlatego też nie sposób zauważyć Kaczyńską w szpilkach, czy wszelkiego rodzaju innym obuwiu dodającym centymetrów w bezpośredniej bliskości swojego stryja.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska waga

Marta Kaczyńska wiek, wzrost, a także wagę stara się zachować dla siebie. O tyle, o ile jednak w sieci znaleźć można odpowiedź na pytanie dotyczące jej wieku i wzrostu, o tyle zapytanie o jej wagę pozostanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Mimo tego, że niektóre z portali deklarują podanie informacji na ten temat, możemy się zawieść. Wystarczy jednak spojrzeć na Martę Kaczyńską, a następnie podstawić jej wzrost do obliczenia idealnego BMI (body mass index), aby uzyskać przedział idealnych wartości dla kobiety o jej wymiarach. Wyniki mówią same za siebie - prawidłową wagą dla kobiety o wzroście 167 cm jest od 51,6 kg do 69,7 kg. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Marta Kaczyńska jest drobną i zgrabną kobietą, można zakładać, że jej masa zdecydowanie trzyma się niższego pułapu. Przypuszczać można więc z dużą dozą pewności, że Kaczyńska waży około 55 kg. ZOBACZ TAKŻE
  1. Szokujący zwrot ws. komisji Amber Gold! Doprowadzą Tuska na kolejne przesłuchanie? 
  2. Duda zdradził kulisy 11 listopada. Prawica chce go rozszarpać 
  3. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  4. Słynny polski minister bliski śmierci. Jego wygląd jest wstrząsający 
  5. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
źródło: se.pl, plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News