Ciężarna Kaczyńska w szpitalu! Stan prezesa ją dobija

Ciężarna Kaczyńska w szpitalu! Stan prezesa ją dobija Źródło:

Od kilku dni media nie przestają mówić o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Jego sytuacją bardzo przejmuje się także bratanica, Marta Kaczyńska. Tymczasem jest w zaawansowanej ciąży, boryka się z coraz poważniejszymi dolegliwościami ciążowymi i silne emocje mogą być bardzo niebezpieczne. Ciężarna Kaczyńska jest w szpitalu!

Marta Kaczyńska jest w zaawansowanej ciąży ze swoim trzecim partnerem życiowym. Spodziewa się już trzeciego dziecka. Bardzo mocno przeżywa czas oczekiwania na potomstwo. Zaczynają jej także doskwierać coraz liczniejsze dolegliwości ciążowe, jak bóle i skurcze. W takim stanie z pewnością nie powinna się denerwować i ulegać zbyt silnym emocjom. Jak jednak nie przeżywać, kiedy ukochany wuj, brat bliźniak jej tragicznie zmarłego ojca przebywa w szpitalu?

Ciężarna Marta Kaczyńska w szpitalu

Jarosław Kaczyński został poddany hospitalizacji w czwartek 3 maja po tym, jak ból w jego kolanie stawał się nie do zniesienia. Istnieje bardzo poważne ryzyko, że będzie musiał przejść niebezpieczną operację, a po niej długotrwałą rehabilitację. Nie wiadomo, czy jeszcze wróci do polskiej polityki. Przebywa obecnie w szpitalu, oczekując na decyzję lekarzy w sprawie leczenia. W związku z tym jego bratanica Marta Kaczyńska postanowiła go odwiedzić. Wyraźnie widać, jak bliski związek łączy tych dwoje. Córka zmarłej tragicznie pod Smoleńskiem pary prezydenckiej poświęciła dla wujka swój wolny czas podczas majówki. Czy dla ciężarnej kobiety otoczenie szpitala wojskowego jest jednak odpowiednie? I czy na pewno powinna narażać się na tak silne emocje związane ze stanem zdrowia jednej z najbliższych dla niej osób? Bliskie źródła z otoczenia Kaczyńskiej twierdzą, że bardzo się stresuje sytuacją Jarosława Kaczyńskiego, a jak wiadomo - w ciąży nie należy się denerwować.

Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka i... ślubu

Już niebawem była "pierwsza córka" ma po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu. Nim jednak do tego dojdzie, kobieta zdążyła zajść w ciążę ze swoim partnerem życiowym i narzeczonym. Marta Kaczyńska ma już dwoje dzieci ze swoim poprzednim mężem, z którym rozstała się w 2013 roku. Jej związki są przedmiotem licznych kontrowersji, często bowiem jest krytykowana za swoją "rozwiązłość". Marta Kaczyńska, która jest przedstawicielką polskiej konserwatywnej prawicy, ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, dwoje dzieci, z których pierwsze pochodzi ze zdrady. Teraz spodziewa się trzeciego dziecka, jednak jeszcze przed ślubem.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kaczyńska publicznie upokorzona. I to przez kogo!
  2. Kaczyńska ujawnia coś przerażającego. Jej córki ledwo wytrzymały
  3. Kaczyński znowu w szpitalu!
Następny artykuł