Marta Kaczyńska przyłapana! Opublikowano zdjęcia

Marta Kaczyńska przyłapana! Opublikowano zdjęcia

Odkąd Marta Kaczyńska jest w nowym, szczęśliwym związku wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Bratanica prezesa PiS kwitnie będąc w trzeciej ciąży. Została przyłapana przez fotografów podczas majówkowego wypoczynku.

Majówka w tym roku dopisała niesamowicie piękną pogodą. Czynnie skorzystała z niej ciężarna Marta Kaczyńska, która wypoczywała ze swoim partnerem, Piotrem Zielińskim. Fotografowie przyłapali ją w tym prywatnym czasie - wyglądała przepięknie! Marcie Kaczyńskiej ciąża zdecydowanie służy. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego wygląda kwitnąco i najwyraźniej bardzo dobrze się czuje. Jej zdjęcia z ciążowym brzuszkiem urzekają. Kaczyńska nie tylko wciąż ma doskonałą figurę, ale dosłownie promienieje szczęściem.

Marta Kaczyńska w ciąży kwitnie

Najwyraźniej związek z Piotrem Zielińskim wyjątkowo jej służy, bo próżno szukać na jej twarzy jakichkolwiek oznak smutku. Kaczyńska najwyraźniej stara się czas w ciąży spędzić na spokojnym odpoczynku i relaksie. Marta ma już dwie córki z poprzedniego związku. Wszyscy zastanawiają się teraz, czy tym razem Kaczyńska urodzi córkę czy synka. Idąc za ludowymi przesądami - jeśli kobieta w ciąży wygląda tak ładnie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że powije syna. Czyżby w rodzinie prezesa Kaczyńskiego miał pojawić się w końcu męski potomek?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oficjalnie: Z Kaczyńskim jest źle. Spotkania odwołane
  2. Czesi zamykają granice z Polską, Polacy wyrzucani z kraju. O co chodzi?
  3. Rodowicz zniszczy swojego męża. „Chce milionów w gotówce!”
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News