Media OSZUKAŁY! Kaczyńska wcale NIE urodziła córki, to wszystko ściema

Media OSZUKAŁY! Kaczyńska wcale NIE urodziła córki, to wszystko ściema

W nocy z wtorku na środę Marta Kaczyńska urodziła swoje trzecie dziecko. Doświadczona mama wiązała z tą ciążą wielkie nadzieje. Początkowo podawano, że na świat przyszła dziewczynka. Takie informacje podał Fakt, za który powtórzyły inne media. Także my daliśmy się nabrać jednak okazuje się, że gazeta okłamała całą Polskę.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej przeszła przez naprawdę ciężkie chwile w życiu. Nie pomagały jej związki, które choć przyniosły je jej ukochane córeczki, kończyły się często w atmosferze skandalu. Najgłośniejszym z nich jest rozwód z Marcinem Dubienieckim, którego oskarża się o wyłudzenie milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Sprawę dokładnie relacjonowały media, a niedługo po jej zakończeniu Kaczyńska związała się ponownie.

Jej wybrankiem został biznesmen Piotr Zieliński, z którym dosyć szybko zaszła w ciążę. Od początku mówiło się, że prawniczka pragnie urodzić syna. Tak też się stało.

Marta Kaczyńska urodziła swoje trzecie dziecko, ale nie córkę!

Poród odbył się metodą cesarskiego cięcia. Na kilka tygodni przed nim chcąc, by dziecko nie było nieślubne, wzięła z Piotrem Zielińskim ślub cywilny w warszawskim Pałacu Ślubów. Na ceremonii obecny był m.in. Jarosław Kaczyński, który już przejął rolę dziadka dzieci swojej bratanicy. Kaczyńska urodziła syna i tym samym spełniło się jedno z jej największych marzeń. Dziecko przyszło na świat w szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku. Jego pierwsze zdjęcia trafiły do sieci za sprawą jego siostry, która relacjonowała wydarzenia z placówki na Instagramie. Na jego rączce widoczna jest niebieska opaska, która jednoznacznie wskazuje płeć. - Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę - poinformował Se.pl kierownik oddziału położniczego szpitala.

Jak ma na imię dziecko Kaczyńskiej?

Choć wiadomo, że noworodek jest chłopcem, brak jakiejkolwiek informacji, co do tego, jak mogłoby mieć na imię. Powstało już jednak sporo teorii na ten temat. Jedna z najbardziej prawdopodobnych, mówi, iż Marta Kaczyńska nazwie swojego syna "Lech" na pamiątkę swojego tragicznie zmarłego ojca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mikołaj Roznerski o skandalicznej przeszłości. Wyleciał z czterech szkół
  2. Ujawniono PRAWDZIWY dług rządu PiS! Lepiej trzymajcie się krzeseł
  3. Duda spotka się z kangurami? Politycy w Australii nie chcą go widzieć
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News