Kaczyńska ujawnia prywatne rozmowy ze stryjem. Co na to prezes PiS?

Kaczyńska ujawnia prywatne rozmowy ze stryjem. Co na to prezes PiS?

Prywatne relacje z najbliższego otoczenia prezesa PiS naprawdę rzadko wychodzą na jaw. Rąbka tajemnicy w rozmowie z mediami uchyliła jednak Marta Kaczyńska. Co na to prezes PiS?

Od czasu tragicznego 10 kwietnia 2010 toku więzy między Jarosławem Kaczyńskim a córką jego brata znacząco się zacieśniły. To właśnie Marta Kaczyńska i jej dzieci są najbliższą rodziną polityka. Sytuację tę pogłębiło dodatkowo odejście w 2014 roku Jadwigi Kaczyńskiej, matki dawnego premiera. Dokładne relacje i obraz rodzinnych chwil, które zdarzają się przecież bardzo często, nie był jednak często podnoszony na forum publicznym. Jarosław Kaczyński nie założył nigdy własnej rodziny, ani nie ma dzieci. Ma jednak życie rodzinne poprzez swoją bratanicę i jej dzieci, które zresztą uznaje za własne wnuczki.

Marta Kaczyńska prywatnie o stryju

Jarosław Kaczyński nie lubi rozmów o rodzinie i uczuciach. Jest jednak człowiekiem niewątpliwie oddanym swoim krewnym. Jak zdradzała już w przeszłości Marta Kaczyńska, często dzwoni do stryja, by po prostu z nim porozmawiać. - Cześć, dzwonię kontrolnie. A stryj na to: "Twój tata też tak zawsze mówił" - mówiła córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Wiadomo także, że dzieci Kaczyńskiej prezes PiS traktuje niczym swoje własne wnuki. Nazywa je tak w wypowiedziach dla mediów, kupuje im prezenty, spędza z nimi czas. W kwietniu tego roku Marta Kaczyńska wyjawiła także, jaki prywatnie jest jej stryj. Stwierdziła, że nie wybiera się na polityczną emeryturę, choć zdaje sobie sprawę ze swojego wieku. Co ciekawe, sama nazwała swoje dzieci wnukami stryja. - Stryj jest osobą odpowiedzialną, liczy biegnące lata, ale też nie jest tak, że on się jakoś intensywnie szykuje na emeryturę.  Wielu pewnie by chciało, aby skoncentrował się na wnukach i pisaniu wspomnień - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie dymisja w rządzie PiS! Wyciekł ukrywany plan rządu
  2. Fani zrozpaczeni. Nie zobaczymy już Katarzyny Dowbor w telewizji
  3. 3 miliony dzieci bez 500 plus. Wszyscy tracą świadczenie od rządu
  4. Profilaktyka przeciwpasożytnicza. Kleszcze żywcem zjadały tego psa
  5. Gwiazdy, które usunęły wszystkie zdjęcia z Instagrama
Marta Kaczyńska z byłym mężem. Fot. wikipedia.org Marta Kaczyńska. Fot. wikipedia.org źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News