kaczyńska (1)
Fot. YouTube/Telewizja Pomerania
Mikołaj Pilecki - 6 Grudnia 2018

Marta Kaczyńska uderza w młodych, Polacy się wściekną

Marta Kaczyńska, choć nie zamierza na razie wchodzić w politykę, aktywnie angażuje się w dyskurs za pośrednictwem swoich felietonów i wypowiedzi. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej zajmuje zwykle pozycje konserwatywne, których broni publikacjach. Ostatnio odniosła się także do młodzieży.

Marta Kaczyńska jest postacią bardzo ważna dla wizerunku PiS i martyrologii uprawianej przez tę partię. Jest w końcu córką Lecha i Marii Kaczyńskich i dla wielu osób jest autorytetem. Z wykształcenia prawniczka nigdy jednak nie pracowała w zawodzie, a na życie zarabia m.in. politycznymi felietonami, które publikuje czasopismo sieci. Opinie przez nią głoszone spotykają się zarówno gorącą aprobatą, jak i zaciekłą krytyką, której nie sposób przyznać choć trochę racji. Niedawno Kaczyńska odniosła się do postaw dzisiejszej młodzieży, której jej zdaniem brakuje wiele względem starszych pokoleń. Jak twierdzi felietonistka, brakuje jej patriotycznego ducha i zaangażowania w sprawy państwa.

Marta Kaczyńska wystosowała apel do młodzieży

Zdaniem Kaczyńskiej młodzież nie przystaje do definicji i celów patriotyzmu, które zdefiniowała na podstawie wypowiedzi i poglądów swojego ojca i Jana Pawła II. Zgodnie z jej tezą coraz więcej młodych osób odchodzi o umiłowania ojczyzny i skłoniła się ku kosmopolityzmowi, który stanowczo potępia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
Bratanica prezesa PiS twierdzi także, że młodzi Polacy są winni patriotyzm walczącym o wolną Polskę pokoleniom, a patriotyzm i przywiązanie do kraju nie jest czymś, czego można się do końca pozbyć. Jak mówi "Nie jesteśmy w stanie całkowicie zanegować swojej tożsamości, która jest wypadkową doświadczeń naszych przodków". - Gdy uświadomimy sobie wysiłek poprzednich pokoleń zarówno w dążeniach do przywrócenia istnienia państwa polskiego, jak i jego odbudowy [...] wydaje się to obowiązkowym zadaniem domowym - pisze Kaczyńska.

Polakom często nie podoba się to, co robi Kaczyńska

Każda publikacja Kaczyńskiej spotyka się ostrą krytyką osób, które uważają ją za hipokrytkę. Szczególne obrzydzenie wywołuje fakt nakłaniania przez nią do wstrzemięźliwości seksualnej i niepopadania w "rozwiązłość" w sytuacji, w której niedawno weszła w trzeci związek małżeński. Mało tego, pierwszy mąż został przez nią zdradzony, a ojcem dzieci, które mu urodziła, okazał się Marcin Dubieniecki, przedsiębiorca oskarżony o wielomilionowe wyłudzenia. Felieton no braku patriotyzmu u młodzieży również został przyjęty nie najlepiej. - Martusia nasza kochana. Patriotka Rodzicielka Zawsze Dziewica. Troje dzieci, pięciu tatusiów. Po co się w ogóle odzywa? Żeby jeszcze coś mądrego miała do powiedzenia! - pisze jedna z komentujących jej publikacje osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego! Niektóre to prawdziwe PETARDY
  2. Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS
  3. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
ZAMIANA
500+500 plus nie jest przyznawane równomiernie. W tych rejonach większość dzieci go nie dostajeCzytaj dalej
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News