Marta Kaczyńska o strajku nauczycieli
screen/YouTube/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Wiadomości Pikio - 15 Kwietnia 2019

Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Marta Kaczyńska zamieściła w mediach społecznościowych dramatyczny post. Wspomniała o kobiecie, która zabrana została karetką. Nie wiadomo, jak potoczą się jej losy.

Marta Kaczyńska, podobnie jak wielu polityków i celebrytów zabrała głos na temat trwającego od tygodnia protestu nauczycieli. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie ujawniła wprost swojej opinii na temat strajku ZNP, ale przytoczyła niezwykle dramatyczną sytuację.

Barbara Kurdej-Szatan intymne szczegółyMama Kurdej - Szatan wyjawiła intymne szczegóły z życia córki. Opowiedziała o pierwszym stosunku i ginekologuCzytaj dalej

Córka Lecha Kaczyńskiego udostępniła w mediach społecznościowych post, który opisuje dramatyczne wydarzenia w jednej ze szkół. Jego treść mrozi krew w żyłach.

Marta Kaczyńska udostępniła przerażający wpis na temat strajku nauczycieli

Marta Kaczyńska do tej pory była powściągliwa w sprawie strajku polskich nauczycieli. Jednak tym razem postanowiła zabrać głos. Udostępniła historię jednej z nauczycielek, które nie przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji:

- Jedyna nauczycielka, która nie brała udziału w strajku, została zaszczuta przez nauczycieli z @ZNP_ZG. Uratowała egzaminy w mojej szkole. Karetka zabrała ją dziś tuż po zakończeniu ostatniego egzaminu. Rozległy udar. Nie wiemy czy z tego wyjdzie. Jesteś dumny z siebie Broniarz? - czytamy w udostępnionym wpisie na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

kuba wojewódzkiCo wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Kaczyńska przeciwko Broniarzowi. Ten wpis mówi wszystko

Historia nauczycielki jest niezwykle dramatyczna. Incydent wywołał ogromne oburzenie w sieci. Strajk zyskuje również spore grono przeciwników. Wygląda na to, że należy do niego również Marta Kaczyńska.

Jej wpis sugeruje, że jest krytyczna wobec Sławomira Broniarza oraz radykalnych działań Związku Nauczycielstwa Polskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News