Marta Kaczyńska, bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu wykorzystywana jest jako przykład w walce politycznej. Tym razem wyciągnięto sprawę testów DNA, przez które musiały przechodzić jej dzieci. Wszystko przez jedną opinię Mariusza Błaszczaka.

11 sierpnia ulicami Poznania przeszedł Marsz Równości organizowany przez polskie środowiska LGBT. Inicjatywa wywołała oczywiście ogromne emocje, szczególnie sprawa tęczowych chorągiewek, które zawieszono na miejskich tramwajach.

Bohaterami prawicy zostali poznańscy motorniczy, którzy odmówili wykonywania swojej pracy, za którą płacą im również uczestnicy Marszu, do zdjęcia tęczowych flag. Swoją opinię na temat wydarzenia wyraził również szef MON Mariusz Błaszczak.

– Teraz mieliśmy do czynienia z takim zdarzeniem, że odbyła się kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych. Zresztą w Poznaniu ważne było to, że sami motorniczy tramwajów nie zgodzili się na to, żeby ich tramwaje były z flagami tęczowymi, czyli z flagami homoseksualistów – powiedział minister.

Marta Kaczyńska sama prowadzi dosyć kontrowersyjne życie miłosne

Na te słowa szybko zareagowała najpopularniejsza para polskich gejów – Jakub i Dawid, którzy także prowadzą fanpage pod taką nazwą. Panowie bardzo ostro uderzyli w Błaszczaka i jego otoczenie, które ich zdaniem samo prowadzi „sodomistyczny” tryb życia.

Jedną z głównych oskarżonych stała się oczywiście Marta Kaczyńska, której życie małżeńskie pozostaje tematem gorących dyskusji. Wymienieni zostali także poseł Stanisław Pięta oskarżany o zdradę małżeńską i romans z poznaną na miesięcznicy smoleńskiej kobietą oraz poseł Mariusz Kamiński, który jest rozwodnikiem.

– Marta Kaczyńska – córka Lecha Kaczyńskiego; trzykrotnie zamężna, w ustaleniu ojcostwa dziecka musiały pomóc badania DNA, po których okazało się, że jej pierwszy mąż nie jest ojcem ich córki. (za SE.pl) – piszą w swojej obronie Jakub i Dawid.

Do tego grona, jako sodomitkę, dodano również posłankę Krystynę Pawłowicz, która jedząc na sali sejmowej, wykazała się obżarstwem, czyli aktem, który św. Jan Kasjan, również zakwalifikował jako sodomia.

Kim są ojcowie dzieci Kaczyńskiej?

Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej został Piotr Smuniewski. Studenckie małżeństwo nie przetrwało długo i zakończyło się w atmosferze skandalu, w którym nie do końca było wiadomo, kto jest ojcem jej dziecka. Ostatecznie uznał je Marcin Dubieniecki, z którym doczekała się drugiej córki. Niedawno na świat przyszło jej trzecie dziecko – syn, którego ojcem jest Piotr Zieliński, biznesmen i pasjonat hippiki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda może już pakować walizki. Tak źle jeszcze nie było
  2. Skandal! Głodowe emerytury dla Polaków, a ZUS się bawi w najlepsze
  3. Porywają dzieci w Polsce na narządy? Policja wchodzi do gry

Czy chciałbyś, aby Marta Kaczyńska rozpoczęła karierę polityczną?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]