Umęczona Kaczyńska wyszła ze szpitala. Dorwali ją paparazzi!

Umęczona Kaczyńska wyszła ze szpitala. Dorwali ją paparazzi!

W nocy z wtorku na środę Marta Kaczyńska urodziła swoje trzecie dziecko. Bratanica prezesa po dwóch córkach może pochwalić się wymarzonym synkiem. Wychodzących ze szpitala Kaczyńską i jej męża przyłapali paparazzi.

Związek Marty Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim od samego początku jest bacznie obserwowany przez media. Ich fotograficzne ramie - paparazzi, zawsze znajdują się w jej pobliżu, co dostarcza ciekawskim wielu informacji. Robiący zdjęcia na zamówienie gazet i serwisów internetowych jako pierwsi donieśli o romansie z Zielińskim i jako pierwsi pokazali ją w ciąży. Byli obecni zarówno na plaży w Sopocie, jak i pod Pałacem Ślubów w Warszawie, gdzie w zeszłym miesiącu para zalegalizowała związek. Na uroczystości obecny był oczywiście Jarosław Kaczyński, który jest najbliższą rodziną córki tragicznie zmarłej córki pary prezydenckiej. Prezes przejął nawet obowiązki dziadka jej dzieci, z których wywiązywać ma się wzorowo.

Marta Kaczyńska opuściła już szpital

Dziecko, które sopocka prawnik ma ze swoim trzecim mężem, przyszło na świat metodą cesarskiego cięcia. Rekonwalescencja bratanicy prezesa PiS trwała bardzo krótko. Wyszła już ze szpitala, a ją i ich wspólnego syna odebrał ze szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku mąż. Robert Zieliński przybył pod placówkę swoich samochodem. Oboje żwawym krokiem przeszli przez parking i udali się w swoją stronę. Całe zajście zarejestrowali paparazzi. Obyło się bez niespodzianek i skandali.

Kim jest mąż Kaczyńskiej?

Piotr Zieliński, który został trzecim mężem Marty Kaczyńskie jest biznesmenem i pasjonatem jazdy konnej. To właśnie ona połączyła zakochanych. Marta i jej córki uwielbiają hippikę, co widać m.in. na ich kontach w mediach społecznościowych. Zieliński prowadzi stadninę i szkółkę jeździecką. Współpracuje również z nazywanym "królem polskiego sushi" Anasem Salahadin em Adim. Inwestuje również w osłony balistyczne. Domyślać się więc można, iż może pochwalić się sporym majątkiem oraz, że zainteresowanie mediów jego osobą jedynie wzrośnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani są wściekli na Wiśniewskiego! „Spłacamy jego długi, a on żyje jak KRÓL”
  2. Tarczyński zmieszał z błotem dziennikarza TVN. Zwyzywał jego nieżyjącą matkę
  3. Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News