Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie

Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie

Marta Kaczyńska niedługo już po raz trzeci zostanie mamą, dodatkowo regularnie w swoich felietonach doradza Polakom w najróżniejszych aspektach życia. Tworzy to wokół niej otoczkę bardzo poważnej osoby, jak się jednak okazuje, bratanica prezesa PiS umie się bawić, i to na całego!

Marta Kaczyńska w mediach jest obecna już od dawna, głównym powodem bez wątpienia jest jej burzliwe życie uczuciowe. Oczywiście katastrofa smoleńska i wszystkie wydarzenia wokół niej miała równie duży wpływ na jej popularność. Wielu internautów zarzuca jej wręcz, że wykorzystała śmierć rodziców do wypromowania się. Teraz po internecie krąży zdjęcie, które pokazuje ją, z zupełnie innej strony niż znaliśmy ją do tej pory.

Marta Kaczyńska na szalonej imprezie

Wszyscy wiedzą, że dzieci wywracają życie do góry nogami, gdy w naszym życiu pojawia się taki maluch, trzeba zrezygnować z wielu rzeczy, aby odpowiednio zająć się pociechą. Marta Kaczyńska już niedługo zostanie trzeci raz mamą i najwidoczniej wzięło ją na wspominanie czasów szalonych imprez. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym widać ją wraz z przyjaciółmi w bardzo dobrych nastojach. Na zdjęciu nie zabrakło olbrzymich okularów oraz śmiesznych czapek, jedna z osób ma nawet na sobie maskę konia. Fotografia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych publikacji Marty Kaczyńskiej. Zazwyczaj bratanica Jarosława Kaczyńskiego udostępnia zdjęcia swoich córek, pięknych krajobrazów, lub ukochanego pieska. Teraz jednak zaprezentowała się ze strony, z której wcześniej jej nie znaliśmy. Zdjęcie krąży teraz po całym internecie, gdzie ludzie nie mogą uwierzyć, że to ta sama osoba. Widać jednak, że Kaczyńska tęskni za szalonymi dniami, niestety teraz będzie musiała przede wszystkim skupić na swoich córkach. Termin porodu jej trzeciego dziecka wyznaczono na sierpień. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pałac Buckingham przekazał smutną wiadomość. Z królową Elżbietą jest coraz gorzej
  2. Polscy kibice wstrzymali oddech! Jackowski ujawnia przyszłość Nawałki
  3. Brakowało niewiele a Rydzyk NIE byłby księdzem. Niesamowita historia
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News