Marta Kaczyńska nie dba o siebie? "To może zaszkodzić dziecku"

Marta Kaczyńska nie dba o siebie? "To może zaszkodzić dziecku" Źródło: fot. Facebook

Marta Kaczyńska powinna o siebie zadbać - do porodu zostało zaledwie kilka tygodni. Media nie znają dokładnej daty porodu, jednak ogólnie mówi się, że ma to nastąpić w połowie sierpnia. Tym bardziej zadziwia zachowanie Kaczyńskiej. Czyżby nie uważała na zdrowie swojego malucha?

Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, jest obecnie w trzeciej już ciąży. Po raz kolejny planuje również wziąć ślub - jej nowy partner Piotr Zieliński ma doświadczenie w wychowywaniu dzieci, jest bowiem ojcem prawie nastoletniego syna. Można by się spodziewać, że szczęśliwa rodzinka zdaje sobie sprawę, jak wielką odpowiedzialnością jest wychowywanie kolejnego maluszka. Jak jednak widać po ostatnich zachowaniach Marty, chyba nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia.

Marta Kaczyńska bez obaw spaceruje po plaży. Internautki w szoku

Marta Kaczyńska zadziwiła wszystkie kobiety w internecie. W weekend bez oporu spacerowała po jednej z polskich plaż z skąpej sukience. Jednak to nie seksowny strój w tym tzw. błogosławionym stanie zaszokował internautki. Miały do postawienia Kaczyńskiej masę innych zarzutów. - Nie wierzę, jestem matką dwójki dzieci i nigdy nie pomyślałabym robić takie rzeczy tuż przed porodem. Spaceruje po plaży jakby nigdy nic, a przecież w każdej chwili mogą zacząć się skurcze i kto ją wtedy do szpitala z plaży zawiezie? Niepoważna kobieta, to może zaszkodzić dziecku, jeszcze bez czapki czy kapelusza, żeby ją zgrzało - napisała wzburzona kobieta na jednym z portali plotkarskich. Faktycznie, wydaje się rozsądne, żeby w kilka dni przed porodem zostać w domu. Nie wiadomo, jak daleko od szpitala się znajdowała, jednak z pewnością łatwiej byłoby ją przewieźć z mieszkania niż z piaszczystej plaży. Chodzenie bez nakrycia głowy, zwłaszcza w takie upały jakie mamy ostatnio, może skończyć się omdleniem czy udarem. Ostatecznie zagrożenie Marcie Kaczyńskiej mógł przynieść na spacerze sam Bałtyk. W naszym polskim morzu obserwujemy ostatnio tzw. "zakwit wody", wywołany obecnością sinic. Zetknięcie z nimi może powodować nieprzyjemne skutki zdrowotne dla człowieka, a nade wszystko być śmiertelne dla psa! Warto zauważyć, że na spacer wybrali się razem z małym pieskiem, który niezauważenie mógł zbliżyć się w okolice niebezpiecznej wody.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horror gwiazdy Top Model. "Wielodniowe wymioty, omdlenia"
  2. Media oszalały, aż pękają od spekulacji. Wszyscy mówią o Kasi Tusk, szokujące doniesienia
  3. Smutne. Partner upokorzył ciężarną gwiazdę TVN
  4. Genialna wiadomość dla skatowanych i zaniedbanych psów z tej pseudohodowli!
Facebook.com/@Marta Kaczyńska Instagram.com/@mmkaczynska Fot. Wikimedia  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News